Polacy – rozmnażajcie się jak króliki!

Opublikowano: 10.11.2017 | Kategorie: Media, Seks i płeć, Społeczeństwo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 763

Polskie Ministerstwo Zdrowia rozpoczęło kampanię mającą na celu zwiększenie liczby urodzeń, która nie do końca przypadła do gustu polskim internautom.

Ministerstwo Zdrowia RP rozpoczęło kampanię społeczną promującą zwiększenie liczby urodzeń. Głównymi bohaterami reklamy telewizyjnej są króliki. Resort uważa, że Polacy powinni brać przykład z puchatych zwierząt: są aktywne fizycznie, zdrowo się odżywiają i wydają na świat liczne potomstwo. Ta reklama kosztowała Ministerstwo Zdrowia trzy miliony złotych, ale mimo to nie przypadła obywatelom do gustu.

Niektórzy poczuli się nawet orginalną reklamą urażeni.

Sens filmiku sprowadza się do promowania zdrowego trybu życia — podkreśliła członkini Stowarzyszenia na rzecz Leczenia Niepłodności Anna Krawczak. Jednocześnie problem z poczęciem dziecka często jest skutkiem poważnych chorób, takich jak endometrioza i azoospermia. Nie ma to nic wspólnego ze sportem i zdrowym odżywianiem się — powiedziała Krawczak.

Stowarzyszenie było na tyle oburzone „kreatywnością” Ministerstwa Zdrowia, że wysłało do resortu list z uwagami. W liście podkreślono, że reklama znieważa ludzi cierpiących na niepłodność. Zwrócono także uwagę na to, że w Polsce do tej pory nie pojawiły się obiecane ośrodki walki z tą chorobą. Ponadto taka reklama w ogóle może zostać odebrana jako zachęcanie do przelotnych stosunków seksualnych.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. Barabian 10.11.2017 10:35

  3 000 000 zł za pokazanie baranom królika, jako przykład rozmnażania. Na szczęście państwo już będzie wiedziało jak zaopiekować się waszymi młodymi, tak jak to robi z waszymi pieniędzmi.

 2. BrutulloF1 10.11.2017 10:40

  Nie wiem czy pismeni chcieliby tego. Króliki dymają się przy swoich młodych.

 3. Hassasin 10.11.2017 12:06

  A tam kufa narzekacze… no i dobrze ! Oby nas jak najwięcej :] …np. takie niemaszki to mogą Nam pozazdrościć, bo u nich to mogą sobie co najwyżej zobaczyć spota w stylu: Weź się uciapaj, przygarnij ciapatego.

 4. Brev 10.11.2017 14:40

  1000 zł na każde dziecko i za 20 lat będzie nas 100 milionów 😀

 5. PeWueN 11.11.2017 00:03

  proponuje: sto na naszego, sto za kozojebca, good deal?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.