Rozdzielenie ludzkości

Opublikowano: 29.01.2023 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 979

Każdy z nas jest przedstawicielem gatunku homo sapiens. Człowiekiem. Choć istnieją między nami delikatne różnice, tak jednak należymy do tego samego gatunku. Pytanie jednak, czy taki stan rzeczy utrzyma się również w dalekiej przyszłości. Niewykluczone, że odpowiednio zaawansowane cywilizacje, takie, które zaczną eksplorować kosmos, ostatecznie mogą dokonać rozdzielenia. Z oryginalnego gatunku może się bowiem wyodrębnić kilka innych. Zerknijmy zatem bliżej na różne scenariusze.

Źródło: YouTube.com

8

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. rici 29.01.2023 14:22

    Bardzo interesujace spostrzezenia. Ale wedlug mnie to wymaga dalszego rozwiniecia.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.