Rothschild i biometryka

Opublikowano: 16.12.2011 | Kategorie: Nauka i technika, Publicystyka

Liczba wyświetleń: 484

Gregoire de Rothschild wyraził zgodę aby doradzać firmie Exmovere Holdings, Inc (Frankfurt: X3M). Pan de Rothschild i jego firma GDR Privee, Inc wyrazili pełne poparcie dla firmy, jej produktów i jej misji. Pan de Rothschild powiedział: “Biosensor Exmovere i technologia wykrywania emocji są rewolucyjne i mają potencjał, aby pomóc na całym świecie milionom matek rodzących pierwsze dziecko, przewlekle chorym ludziom z amputacjami, inwalidom i innym osobom mającym problemy z poruszaniem się.”

UBRANIA EXMOBABY

[…] Jednym z głównych produktów Exmovere jest Exmobaby – opatentowane, “inteligentne ubranie” z biosensorem dla niemowląt. Technologia pozwala na śledzenie funkcji życiowych i w razie potrzeby wysłanie informacji alarmowej na telefon komórkowy rodziców. Exmobaby będzie dostępny dla konsumentów w Stanach Zjednoczonych w przyszłym roku we współpracy z AT&T. Pan de Rothschild zauważa, że “na całym świecie istnieje ogromny potencjał dla tego nowego produktu.” David Bychkov stwierdził: “Exmobaby, wspierane przez AT&T i innych kluczowych graczy w dziedzinie opieki zdrowotnej i technologii bezprzewodowych, ma potencjał, by znacząco ograniczyć strach przed SIDS (nagła śmierć łóżeczkowa) u matek posiadających pierwsze dziecko, których jest około 4 milionów w samych Stanach Zjednoczonych.”

GDR privée, Inc znana jest z kluczowych kontaktów i zdolności do cementowania istotnych sojuszy strategicznych. Zobowiązanie GDR Privée pojawia się w bardzo ważnym momencie dla Exmovere Holdings, Inc, ponieważ przygotowuje się on do wdrożenia większości swoich nowych produktów w 2012 roku.

BRAMKA EXMOGATE

Innym produktem Exmovere jest bramka Exmogate. Jak pisze producent “Jest ona bardzo czułym urządzeniem biotechnologicznym o dużym potencjale implikacji w zarówno krajowych, jak i globalnych środkach bezpieczeństwa. W czasach, gdy możliwość błyskawicznego pomiaru gniewu lub złych zamiarów może uratować tysiące bezbronnych żyć, to wyjątkowe i futurystyczne urządzenie nie może być ignorowane.

[…] Bramka ma potencjalny wpływ na zwiększenie bezpieczeństwa nie tylko naszych granic (wiele z nich na portach lotniczych), ale bezpieczeństwa publicznego w szkołach, stacjach masowego tranzytu, uniwersytetach, i wielu innych miejscach. Urządzenie to dosłownie odczytuje emocje, gromadząc funkcje życiowe w połączeniu z innymi danymi i zastosowaniem wbudowanego empirycznie potwierdzonego algorytmu warunkowych psychospołecznych stanów.

[…] Te dane (nie dane informacyjne) są następnie przesyłane do przeszkolonej osoby, która może podjąć szybkie i odpowiednie działania. Ponieważ ta technologia również bada funkcje życiowe, wtórną zdolnością urządzenia jest zdolność do ostrzegania osoby badanej o potencjalnych zagrożeniach chorobotwórczych.

[…] Ta nowa, przełomowa technologia jest niepodobna do czegokolwiek z czym mieliśmy do czynienia do tej pory. Wykrycie stanu w jakim znajduje się człowiek poprzez dane (fakty) zgromadzone przez biosensory jest najnowocześniejszą biotechnologią przyszłości. Bramka Exmogate zawiera najnowocześniejszą technologię pozwalającą dokładnie przewidzieć, wrogość i złe zamiary, a także zmierzyć parametry życiowe, które mogą wskazywać na stan chorobowy, który nie może być zmierzony w inny sposób. To opłacalne ekonomicznie rozwiązanie, może być używane w publicznych szkołach, uniwersytetach, w dziedzinie bezpieczeństwa narodowego, jak również w miejscach masowych takich jak obiekty masowego tranzytu.”

Exmovere opracowało również system detekcji stanu psychofizycznego, z przeznaczeniem wykorzystania go w pojazdach mechanicznych tj samochodach, samolotach i innych pojazdach. Instrumenty sterujące pojazdami uzbrojone w detektor pozwalają na wykrycie stanu emocjonalnego i fizycznego osoby prowadzącej. System po wykryciu “złego” stanu emocjonalnego ma zalecać jego korekcję wspomagając w ten sposób możliwości podejmowania decyzji przez kierowcę.

Systemy Exmovere są elementem nadchodzącego w ciągu kolejnej dekady Internetu Rzeczy, systemu, w którym wszystkie elementy na ziemi będą posiadały czujniki RFID podłączone do internetu. Wszystko począwszy od gumy do żucia a skończywszy na ludziach będzie monitorowane i śledzone 24 godziny na dobę.

Źródła oryginalne: www.globenewswire.com, www.exmovere.com
Źródło polskie: Prison Planet

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

13
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
MiB
Użytkownik
MiB

o w morde… :/ to już wkurzyć się nawet nie będzie można? przed każdą kontrolą takim urządzeniem trzeba będzie spalać blunta ;)

Roots Chant Rising
Użytkownik
Roots Chant Rising

Jak dla mnie to są podwaliny do tzw. eugeniki. Jeśli teraz już chcą wykluczyć złe emocje ,co oczywiście jest nie możliwe ,to pewnie znajdą za to odpowiedzialny gen. Pytanie też co jest dla nich złymi emocjami.

Roots Chant Rising
Użytkownik
Roots Chant Rising

Fenix empirycznie potwierdzony algorytm ,czyli jeśli będą chcieli Ci wszczepić RFID i jeśli będziesz czuła do tego niechęć to superubranko wyśle widaomość do bazy, o niezgodności uczuć z warunkami psychospołecznymi :) Generalnie powinnaś być zadowolona z “bezpieczeństwa” jakie niesie RFID ale jako że masz swój własny umysł ,który mówi Ci NIE , to to już nie będzie grało z algorytmem.
To jak kamera przemysłowa na naszą duszę.

Roots Chant Rising
Użytkownik
Roots Chant Rising

Jest taka bajka “Metropia” .Opisuje ona mniej więcej taki właśnie świat.
Polecam również:)

fm
Użytkownik

To mechanizm czystej eugeniki. Rodzinka rothschild to naziści – psychopaci.

mgmg
Użytkownik
mgmg

Dlatego dodatkiem będzie lek lub zastrzyk codzienny i już nie będzie problemu z emocjami i przechodzeniem testów poprawności. Cudo.

rebelia
Użytkownik
rebelia

Stworzą społeczeństwo pół-robotów, pół-labradorów: Reakcja na sygnał, ciągłe merdanie ogonkiem, brak własnego zdania… Trzeba się bronić, póki jeszcze czas.

manchester U
Gość
manchester U

Hmm…a to nazwisko rothschild to takie jakoś polskie brzmienie takie czysto aryjskie…Ktoś dał du,y jakiś czas temu a mogło by być już po problemie, wiecie kto i po jakim problemie.

fm
Użytkownik

@manchester U – Polskie / aryjskie ?

Roots Chant Rising
Użytkownik
Roots Chant Rising

Zawsze uważałem że idea , która dotyczy wszystkich tylko nie twórcy , jest co najmniej podejrzana.Zarówno idee polityczne jak i naukowe powinno się wdrażać począwszy od pomysłodawcy.

jimi
Gość
jimi

Wiadomo już, w którym roku będą w Polsce chipować wszystkich?

fm
Użytkownik

@jimi – nigdy. Ja twierdzę, że w tym roku świat się całkowicie zmieni wraz z ludźmi.. władza dyktatorska upadnie..