Rosyjska telewizja o wpływach Rothschildów

Opublikowano: 21.11.2017 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Rosyjska telewizja o wpływach Rothschildów

Liczba wyświetleń: 3

„Oczywiście, gdy jest się najbogatszą rodziną na świecie, to posiada się również kolosalne wpływy Rothschildowie świetnie znają się na polityce. Oni wiedzą na pewno, co się wydarzy. Jeszcze dwa wieki temu żona Rothschilda, Gutle Schnapper mówiła: „Jeśli mój mąż nie chce wojny, to jej nie będzie”.

Rothschildowie zasilają CIA, MI6 oraz zakazane w większości krajów terrorystyczne ugrupowanie jak np. ISIL. Jeszcze w czasach wojny Napoleona z Austrią pożyczali oni pieniądze walczącym stronom, zarówno cesarzowi, jak i armii austriackiej, oczywiście mając z tego odsetki. Rothschildowie mieli interesy również w Rosji.

Podczas wizyty Mikołaja II w Francji, przedstawiono mu jednego z Rothschildów. On zasugerował przejęcie kontroli nad rosyjskim bankiem centralnym w zamian za anulowanie długów. Car powiedział: „Nie”. Ale potem powiedział swoim najbliższym: „Chyba właśnie podpisałem sobie wyrok kary śmierci”. Ostatecznie, wszystko skończyło się na rewolucji 1917 r.

Rothschildowie mają wiele spółek, kontrolujących wpływowe środki masowego przekazu. Wśród nich francuska gazeta „Liberation”, brytyjska „Economist”, „The Daily Telegraph” i narodowa telewizja Brytyjska, BBC. Jej kierownikiem jest Marcus Agius, zięć jednego z Rothschildów. Dlatego zwolennicy teorii spiskowych nazywają Rothschildów głównymi postaciami tajnego rządu który rządzi światem przez wieki, poprzez zamknięte posiedzenia, gdzie, jak mówią, ważą się losy krajów i ich rządów, spotkania te odbywają się co roku, a ich członkowie nazywani są Klubem Bilderberg…”

Reportaż opierający się o dobrze znane i udokumentowane fakty został nazwany przez izraelski dziennik “nazistowską teorią żydowskiej dominacji nad światem”.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o