Rosyjska Hydra

Opublikowano: 03.04.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 599

Dziś wielu milczy lub kłamie. Nie mówią prawdy. Wojna na Ukrainie to owoc pychy Europy i jej przegrana. To Europa dopuściła do tego stanu rzeczy, do tego dramatu ludobójstwa na Ukrainie. W przyszłości będzie jeszcze gorzej, bo pojawią się w Europie nowe, podobne do tej na Ukrainie, wojny i to stanie się zjawiskiem zwykłym, ale korzystnym dla ekonomii – wiadomo, że ekonomia świata opiera się na zabijaniu, mordowaniu i rabunku, i to od czasów biblijnej historii Kaina i Abla.

Autorstwo: Marek Sikorski
Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Możliwość komentowania została wyłączona.