Rosję niepokoją laboratoria biologiczne USA w pobliżu granic Rosji

Opublikowano: 12.06.2015 | Kategorie: Nauka i technika, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 252

Działalność USA odnośnie rozmieszczenia swoich laboratoriów biomedycznych w bezpośredniej bliskości granic Rosji wywołuje obawy Moskwy, oświadczył rosyjski MSZ.

„Najbardziej znaczący w tym planie jest tak zwany „Ośrodek Badawczy Społecznej Ochrony Zdrowia im. R. Lugara” na przedmieściach Tbilisi — laboratorium o wysokim poziomie izolacji biologicznej. Pod jego dachem na trwałe „zameldował się” medyczny oddział badawczy Wojsk Lądowych USA, który jest oddziałem Instytutu Badawczego Wojsk Lądowych USA im. W. Reeda” — napisano w oświadczeniu na stronie internetowej rosyjskiego MSZ.

„Amerykańskie i gruzińskie władze starają się ukryć prawdziwą zawartość i kierunek działalności tej wojskowej jednostki armii USA, która zajmuje się badaniem szczególnie niebezpiecznych chorób zakaźnych. Pentagon stara się wprowadzić takie same zakamuflowane biomedyczne obiekty wojskowe także w innych krajach WNP” — oświadczył MSZ.

Źródło: pl.SputnikNews.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o