Rosjanie strzelają w plecy ukraińskim cywilom

Opublikowano: 12.05.2022 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1855

Informacja pochodzi z amerykańskiego medium przychylnego Ukrainie. Może być propagandą.

Rosjanie z zimną krwią zastrzelili dwóch mężczyzn. Do drastycznego nagrania z kamery monitoringu dotarła telewizja CNN.

„Film nie ma dźwięku, ale obraz jest wyraźny. Z zimną krwią zabito dwóch nieuzbrojonych mężczyzn” – informuje w czwartek amerykańska stacja CNN.

Materiał wideo prezentuje dwóch rosyjskich żołnierzy zbliżających się do ogrodzenia salonu samochodowego z wyciągniętą bronią długą. Wychodzi do nich właściciel z podniesionymi rękami. Potem pojawia się także strażnik posesji. Obaj zostają przeszukani.

Po chwili mężczyźni odwracają się i zaczynają odchodzić. Wtedy żołnierze otwierają ogień, strzelając im w plecy. Cywile podają na ziemię.

Autorstwo: Dariusz Kloch
Na podstawie: CNN.com
Źródło: MediaNarodowe.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. AlbertW41 12.05.2022 14:00

  CNN?

 2. Murphy 12.05.2022 14:16

  Ciekwy jestem po czym można rozpoznać, że to rosyjscy żołnierze a nie jakieś przedstawienie z przebierańcami?

 3. Admin WM 12.05.2022 16:32

  Nie ma jak weryfikować. Już tyle fejków widziałem, że wolą opatrywać każdy taki news ostrzeżeniem o możliwej propagandzie.

 4. Piron 12.05.2022 16:52

  AlbertW41, wybiórczo nagłaśniany fragment przekazu oraz niską wiarygodność tego madium (CNN) najlepiej obrazuję poniższy mem (mem jest dość stary a ci twardogłowi dziennikarze dalej mówią tym samym językiem, jak widać od tamtej pory nic się nie zmieniło).

  https://demotywatory.pl/4503939/CNN-powiedziala-ze-Swiat-jest-zadluzony-na-40-bilionow-dolarow

 5. Jande 13.05.2022 21:40

  CNN nie ma na celu informowania lecz manipulowanie i urabianie odbiorców wg aktualnych potrzeb.
  Dlatego prosiłbym o nieprzytaczanie takich “źródeł informacji”.
  Nie zmieniajmy się w Onet. Cenzorzy i tak nie przywrócą do obiegu WM, bo takie portale od dawna były im solą w oku. Wcale nie chodzi tylko wojnę na wschodzie czy covid, ale wiele innych niewygodnych tematów poruszanych przez niezależne media.
  Teraz wojna i “bezpieczeństwo kraju” stały się idealnym pretekstem do zamykania przekazu innego niż oficjalnie zalecany i propagowany.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.