Odwet Rosji za atak na Most Krymski

Opublikowano: 10.10.2022 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1172

Wydarzenia przyspieszyły. Poniżej trzy audycje z najnowszymi informacjami, które mogą zawierać propagandę wojenną.

Propaganda wojenna Ukrainy głosi, że jej wojska są coraz bliżej Krymu i mogą odbić go z rąk Rosjan. Podobno Rosjanie uciekają z półwyspu z powodu paniki po wybuchu na Moście Krymskim. Co jest prawdą, a co nie – trudno powiedzieć, lecz Rosjanie mogą niezwykle mocno odczuć utrudnienia logistyczne związane z eksplozją.

Eksplozje w centrum Kijowa. Dzisiejszego ranka świat obiegły informacje o pierwszym od długiego czasu ataku na ukraińską stolicę. Warto dodać, że zdarzenie miało miejsce po tym, jak prezydent Rosji Władimir Putin oskarżył Ukrainę o „atak terrorystyczny na moście łączącym Rosję z Krymem”. Niestety, autor film kala mowę ojczystą rusycyzmem „w Ukrainie”, na co portal „Wolne Media” nie ma wpływu.

Mężczyzna zaplątał się w drucie kolczastym i zwisał z muru na granicy polsko białoruskiej. Ukazujące to zdarzenie nagranie odbiło się już szerokim echem na całym świecie. Dalsze losy mężczyzny z nagrania nie są jeszcze znane.

Źródło: YouTube.com [1] [2] [3]


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.