Rosja zakręciła gaz dla Polski

Opublikowano: 27.04.2022 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 732

Można było się tego spodziewać. Polska odmówiła założenia w rosyjskim banku konta, z którego – po przewalutowaniu wpłat w euro – płaciłaby rachunki za gaz rublami. Polska złotówka już traci na wartości, a inflacja rośnie. Jakim gazem zastąpimy rosyjski? Czy będzie tańszy czy droższy? A kogo to w rządzie obchodzi?! Byle wywołać hiperinflację i wpędzić Polaków w ubóstwo, po której dobici skrajną biedą zaakceptują Wielki Reset tracąc nieruchomości i ruchomości w zamian za odpłatny wynajem wszystkiego. Oficjalnie mamy cierpieć w imię walki Ukrainy z Rosją, nieoficjalnie polityka rządu wpisuje się w plany NWO.

4

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.