Rosja pokazuje plan ataku na Polskę

Opublikowano: 24.01.2022 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1692

Wojska rosyjskie stacjonują 3 km od polskiej granicy, a Rosja pokazuje w mediach szczegółowy plan ataku na Polskę. Putin chciałby odebrać Polsce fragment terytorium, które połączyłoby obwód kaliningradzki z Białorusią, a także ziemie bogate w pierwiastki ziem rzadkich. W tym samym czasie trwa ewakuacja dyplomatów USA z Ukrainy. Zachód przygotowuje się do pozostawienia Europy Środkowej samej sobie – nie będą walczyć o malutkie fragmenty Ukrainy czy Polski, aby uniknąć wojny z rosyjskim imperium. USA mają zdradę wpisaną w swoją pragmatykę. Fałszywe poczucie bezpieczeństwa w Polsce oparte jest na kłamstwie pomocy militarnej z USA. USA wcale nie są sojusznikami Polski, tylko pasożytem, a kiedy robi się gorąco, nic nie robią. Nie wysłali ani jednego żołnierza z baz USA w Polsce na granicę z Białorusią.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.