Rosja chce referendum konstytucyjnego na Białorusi

Opublikowano: 07.07.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 364

Białoruski polityk i dyplomata, ambasador we Francji i przy UNESCO, Paweł Łatuszka sądzi, że czas Aleksandra Łukaszenki na Białorusi już się skończył. To kwestia czasu, kiedy zejdzie ze sceny politycznej. Według naszego gościa Rosja chce zrealizować przedwczesne wybory na Białorusi na ich zasadach. Łukaszenka zaś nie chce, aby taki scenariusz się wypełnił. Łatuszka wyraża także zdanie na temat skuteczności sankcji nakładanych na Białoruś. Sądzi, że najlepszym rozwiązaniem byłoby szybkie nałożenie ostrych sankcji przez UE i USA na ten wschodnioeuropejski kraj. Wówczas moglibyśmy liczyć na reakcję rządu na Białorusi.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 1, średnia ocena: 1,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o