Rok więzienia za ujawnienie tajemnic masonerii

Opublikowano: 04.02.2021 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2355

Jak informuje francuski dziennik „Le Figaro” za AFP, 48-letni bohaterski Francuz został uwięziony przez francuskie (opanowane przez masonerie) władze. Bohater walki o jawność w życiu społecznym ma przesiedzieć rok za kratami za ujawnienie tajemnic Wielkiego Wschodu Francji i Grande Orient de France.

Cztery lata temu „w kwietniu 2016 r. Laurent G. opublikował na […] stronie StopMensonges.com ponad 6000 plików zawierających między innymi nazwiska, adresy i numery telefonów członków Wielkiej Loży Francji”. Kolejne 34 000 plików z tajemnicami loży Grand Orient de France umieścił kilka miesięcy później w listopadzie.

Celem bohaterskiego Francuza było ujawnienie masońskiej infiltracji niszczącej Francję – politycy, sędziowie czy policjanci masoni, są lojalni wobec masonerii, a nie wobec obywateli.

Uwięziony bojownik o jawność w życiu politycznym Francji za ujawnienie tajemnic masonów nie tylko na rok trafił do więzienia, ale i został pozbawiony majątku (musi zapłacić loży Wielkiego Wschodu Francji i sfinansować publikację wyroku skazującego go na więzienie przez miesiąc na stronach internetowych trzech największych francuskich gazet).

Autorstwo: Jan Bodakowski
Źródło: Goniec.net


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. zxcv 04.02.2021 15:03

    Ciekawi mnie jaka jest lista nazwisk z naszego kraju.

  2. zxcv 04.02.2021 15:26

    Ciekawi mnie kto znalazł by się na takiej liście z Polski. Oj jak by kurtyna opadła….

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.