Rok 2020 to początek cyklu rewolucyjnego

Opublikowano: 13.07.2020 | Kategorie: Polityka, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1406

W wyniku wprowadzonej w Europie szalonej blokady obywateli politycy wkrótce staną w obliczu trudnej rzeczywistości. Niemiecki rząd zdaje sobie obecnie sprawę z narastania niepokojów społecznych i nie ma wątpliwości, że ten Nowy Zielony Porządek Świata zakończy przemysł motoryzacyjny, który jest głównym przemysłem dającym pracownikom perspektywy.

Rząd przygotowuje się na poważne niepokoje społeczne, a przewidywania komputerowe ostrzegają, że ​​Europa w związku z upadkiem turystyki jest kierowana na tory wojny domowej.

Poniższe cykle narodowych bankructw i rewolucji przecinają się w 2020 roku (czerwone elementy dodane przez redakcję).

Cykle opublikował w 1979 r. Martin Armstrong. Oto jego wykres.

Aktualnie widzimy na świecie poważne niepokoje społeczne, które mogą doprowadzić do rewolucji krajowych w takim samym stopniu jak do rozpadu Unii Europejskiej, która dąży do budowy nowego Zielonego Porządku Świata, który zniszczy przyszłość wielu Europejczyków.

Tylko elity uważają, że takie przejście nie stanowi problemu. Nie doceniają ekonomicznych szkód jakie to wyrządzi i równocześnie widać, iż nadchodzi koniec wiecznego zaciągania pożyczek bez zamiaru spłacania długów.

Źródło oryginalne: ArmstrongEconomics.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 11, średnia ocena: 4,09 (max 5)
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o