Rodzice w szoku po tym, jak szkoła rozesłała e-mail z flagą ISIS

Opublikowano: 12.01.2023 | Kategorie: Edukacja, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1799

Dla milionów ludzi na całym świecie czarno-biała flaga ISIS jest symbolem terroryzmu, śmierci i prześladowań tymczasem w październiku 2022 roku dyrektor szkoły podstawowej w centrum Toronto w Kanadzie wysłała e-mailem do rodziców zdjęcie tej właśnie flagi w wiadomości, która miała uczcić początek Miesiąca Dziedzictwa Somalijskiego i Miesiąca Dziedzictwa Islamskiego.

Dyrektor Darlene Jones skopiowała i wkleiła obraz flagi ISIS w e-mailu do około 700 rodzin, których dzieci uczęszczają do szkoły w Parkdale w Toronto.

„Jeśli w śródmiejskiej szkole możemy mieć coś w rodzaju flagi ISIS wysłanej na miesiąc Dziedzictwa Islamskiego, co jeszcze (wewnątrz szkoły) się dzieje?” – pytał jeden z rodziców

W kolejnym e-mailu w październiku Jones przeprosiła rodziny, nie wyjaśniła jednak, dlaczego wysłała zdjęcie. Do szkoły uczęszcza również kilkoro muzułmańskich dzieci.

Wielu rodziców twierdzi, że Jones wykazywała niepokojące zachowania przez półtora roku w szkole. Obejmuje to zarzut, że pomyliła 13-letnią uczennicę z nauczycielką i poprosiła dziewczynę o nadzorowanie innych dzieci podczas przerwy.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Na podstawie: CTV National News
Źródło: Goniec.net


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.