Rodzice uprowadzili swoje własne dziecko, a mój sąsiad ukradł swój własny samochód

Opublikowano: 22.09.2017 | Kategorie: Gospodarka, Prawo, Publicystyka, Społeczeństwo, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 732

20 września 2017 r. doszło do cudownego i wiekopomnego zdarzenia: sąd odwołał prokuratorski nakaz policyjnego pościgu za rodzicami, którzy odmówili skorzystania z oferty handlowej, przedstawionej im przez szpital (w tym przypadku: leczenia zdrowego dziecka toksycznymi medykamentami i poddania go niepotrzebnym, a nawet szkodliwym zabiegom) i zgodnie z odwiecznym prawem zabrali swoje własne dziecko do swojego własnego domu. Szpital odmówił natomiast zdecydowanie prośbie poddania dziecka bardzo potrzebnemu badaniu, o które prosili rodzice.

Zabranie dziecka do domu zostało przez lekarzy i media nazwane uprowadzeniem lub wręcz porwaniem, a wezwany pilnie sędzia ograniczył rodzicom zaocznie (bez ich przesłuchania i procesu) prawo do decydowania o stanie zdrowia ich pociechy. Wyznaczono kuratora, osobę niemającą pojęcia o historii chorób występujących w rodzinie ani o stanie zdrowia dziecka, co więcej, zupełnie nieznającą się na medycynie i nadano jej nieograniczone uprawnienia do decydowania o dalszym leczeniu zdrowego (!) noworodka.

Dziecko i jego dzielni rodzice z Białogardu są już bezpieczni i nie muszą się obawiać napaści facetów w czarnych kominiarkach, ale dla mnie ta sprawa jest tak bulwersująca, że nie mogę przejść nad tym, co się wydarzyło do porządku.

Jak to jest w ogóle możliwe, żeby niemal wszystkie media jazgotały, że rodzice porwali swoje własne dziecko, a część narodu uważała, że rodzice dopuścili się przestępstwa narażając dziecko na niebezpieczeństwo?

Na usta ciśnie się kilka pytań:

– Czy można porwać swoje własne dziecko? Jeśli można wydać nakaz policyjnego ścigania rodziców za to, że wrócili z własnym dzieckiem do domu, to dlaczego nie można wydać nakazu ścigania dowolnej osoby pod zarzutem zaboru swojego własnego pojazdu lub włamania do swojego własnego domu?

– Do kogo należy dziecko? Skoro rodzice je porwali, to komu – państwu, lekarzom czy korporacyjnym dilerom prochów (Wielka Farmacja)?

– Czy lekarz jest konsultantem od spraw zdrowia, zatrudnionym i opłacanym przez pacjenta (SŁUŻBA zdrowia), czy weterynarzem-psychopatą, arbitralnie decydującym o sprawach życia i śmierci dwunożnego bydła?

– Czy klient ma obowiązek, pod groźbą uwięzienia, skorzystać z oferty handlowej placówki świadczącej dowolne usługi, w tym przypadku medyczne? Czy innym firmom (podmiotom gospodarczym) również przysługuje prawo karania klientów, którzy odmówili przyjęcia ich oferty? Przecież odmawiając narażają firmę na brak zarobku, a więc na straty!

W korporatokracji absurd goni absurd, psute jest prawo i dobre obyczaje, a celowo skłócane, ogłupiane i zdezorientowane społeczeństwo coraz częściej ma przekonanie, że nie posiada żadnych praw. Ludzie zostali ogłupieni do tego stopnia, że gotowi są podporządkowywać się nawet najbardziej absurdalnym rozporządzeniom prywatnych korporacji. Próba upominania się o najbardziej podstawowe prawa traktowana jest jako karygodny występek przeciwko porządkowi publicznemu i brutalnie represjonowana. W powszechnym mniemaniu władza (nie państwowa, bo tej już nie ma, lecz korporacyjna) ma prawo zrobić z obywatelem co tylko zechce, a ten, niczym chłop pańszczyźniany, może jej jedynie czapkować do samej ziemi.

Tego, czego jesteśmy ostatnio świadkami nie wymyśliłby sam George Orwell! Rzeczywistość przerosła już dawno wizję świata z powieści „rok 1984”. Rządy państw i demokracja to jedynie bardzo dziurawy listek figowy zakrywający totalitarną władzę sprawowaną nad całym światem przez banki i wielkie korporacje, głównie chemiczno-farmaceutyczne. Te same kartele chemiczne (IGFarben), które wywołały I i II wojnę światową obecnie prowadzą ukrytą wojnę hybrydową z całą ludzkością. Wojnę, w której nie ma bomb, lecz trup ściele się gęściej, niż w czasie ostrych bombardowań, z czego ofiary nie zdają sobie w ogóle sprawy! Ludzie są truci od chwili narodzin podawanymi im bez żadnego uzasadnienia szczepionkami, skażonym powietrzem, wodą z chlorem i fluorem, żywnością faszerowaną chemikaliami na każdym etapie produkcji, od pola rolnika zaczynając, a na przetwórstwie kończąc, a kiedy od tego zaczynają chorować trucie zaczyna się na jeszcze większą skalę, pod postacią toksycznych leków i naświetlań, które niczego nie leczą, a jedynie wywołują kolejne, wymagające dalszego leczenia choroby.

Faszyzm medyczno-farmaceutyczny działa już zupełnie jawnie, a my wszyscy zostaliśmy zdegradowani do roli żywego inwentarza, który ma być dojony, strzyżony i odzierany ze skóry aż do dnia, kiedy otrzyma przywilej „godnej śmierci” na życzenie swojego hodowcy.

Jednak to nie korporacje są winne, że świat stał się miejscem nienadającym się do życia. Winę za to ponosi cała ludzkość, która się na to biernie godzi. Czas wreszcie podnieść głowy i uświadomić sobie, że ta planeta należy do nas i że to my tu rządzimy.

Zacznijmy od obalenia reżimu medyczno-farmaceutycznego.

Szanowny rodzicu i pacjencie! Zrozum, że lekarz nie jest twoim panem i władcą! Żaden tzw. „autorytet” nie ma nad tobą jakiejkolwiek realnej władzy, chyba, że sam/a na to pozwolisz!

Lekarz to twój pokorny sługa, bo jest pracownikiem SŁUŻBY zdrowia. To ty zatrudniasz lekarza i ty go opłacasz swoimi podatkami za to, żeby dbał o twoje najważniejsze skarby, jakimi są twoje zdrowie i twoje dzieci. Lekarz jest jedynie konsultantem. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości czy lekarz właściwie wywiązuje się z pracy, za którą mu płacisz możesz skorzystać z opinii kogo innego, i to nawet niejednego, lecz wielu innych konsultantów. Bez względu na to, co ci oni wszyscy doradzą ostateczna decyzja zawsze należy tylko i wyłącznie do ciebie. Bez twojej, wyrażonej na piśmie, zgody lekarz nie ma prawa ani ciebie, ani twoich dzieci nawet dotknąć.

Lekarz jest twoim sługą, a ty jesteś jego szefem, bo kto płaci ten wymaga!

Ty płacisz, więc lekarz ma obowiązek płaszczyć się przed tobą niczym najpokorniejszy sługa. Skoro twój podwładny w pracy nie ma prawa wydrzeć na ciebie mordy i musi wykonywać twoje polecenia, to dlaczego dla lekarza, którego zatrudniasz, robisz wyjątek i traktujesz go jakby był twoim przełożonym? Czy zastanowiłeś się nad tym choć przez chwilę?

Co robisz, jeśli twój lekarz wydziera się niczym przekupa za straganem, usiłując cię zastraszyć sądami i grzywnami i tym sposobem zmusić do zaszczepienia dziecka? Trzęsiesz portkami ze strachu i robisz co ci każe, bo perspektywa kary przeraża cię bardziej, niż perspektywa utraty zdrowia przez twoje dziecko? Jeśli ulegasz presji wiedz, że szkodzisz nie tylko swojemu własnemu dziecku, ale całemu społeczeństwu. Bo lekarz rozzuchwala się jeszcze bardziej i terroryzuje każdego, kto wpadnie w jego łapy.

Co więc masz zrobić w takiej sytuacji?

Po pierwsze – nagrywaj każdą wizytę w gabinecie, żeby mieć niezbity dowód przeciwko terroryście w białym kitlu.

Po drugie uświadom lekarzowi, że to ty jesteś jego szefem, a nie on twoim.

Po trzecie wezwij dyrektora placówki medycznej i złóż skargę. A jeśli to okaże się niemożliwe z powodu odmowy jej przyjęcia dzwoń na policję. Nic się nie bój, bo policja to też twoja SŁUŻBA i ma robić to, czego sobie życzysz. Policjant jest na służbie, ty mu płacisz, więc ty tu rządzisz, bo jesteś szefem.

Czas przestać się bać i zacząć żyć z godnością. Ta planeta i ten kraj należą do ciebie! Ty tu rządzisz!

Autorstwo: Maria Sobolewska
Zdjęcie: eloisa (CC0)
Źródło: Astromaria.wordpress.com


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

7 komentarzy

 1. robal 22.09.2017 11:19

  Taaa… : “Ty płacisz, więc lekarz ma obowiązek płaszczyć się przed tobą niczym najpokorniejszy sługa.”
  Nie ma jak szacunek do drugiego człowieka… I sieje się takie głupoty po internetach a głupi ludzie czytają i puchną z nienawiści… Uczmy się rozmawiać ze sobą a nie wymagać od ludzi, żeby nam stopy lizali. Sprzedawczyni w kiosku ma nam ręce całować, bo też jej płacimy ze swoich pieniędzy? Litości…

 2. Dorota Nawigatorka 22.09.2017 14:13

  Marysiu! Tez doszlam do takich samych konkluzji. Rozmawialam miesiac temu z kilkoma lekarzami w rodzinie. Sa bardzo ‘nastawieni na pacjenta’, naprawde starajacy sie, gotowi do poswiecen. Jednak totalnie zindoktrynowani. Kiedy temat zszedl na szczepienia, okazalo sie, ze nie zdaja sobie w ogole sprawy, ze nie prowadzi sie zadnych rejestrow NOP. Za to mieli ‘pewnosc’, ze 4-5% zachorowan (taka liczbe podawali ‘niewiadomoskad’, niektorzy mowili kilka procent) to cena, ktora warto zaplacic, bo przeciez kiedys byly epidemie, a teraz nie ma. Zaskoczona, zadalam im jedno pytanie. I tak uwazam, nie nalezy sie wdawac w polemike, ale zadac jedno pytanie: kto powinien decydowac w przypadku roznicy zdan?. Ku mojemu wielkiemu zdziwieniu, po dlugim zwykle namysle, padaly rozne odpowiedzi.
  Gdzies po drodze, my sami, oglupiali bolem i strachem, w swojej glebi oddajemy im wladze nad soba. Zapominamy, ze bez wzgledu na wszystko, w ostatecznym rozrachunku to MY SAMI jestesmy odpowiedzialni za swoje zycie i zdrowie. To my decydujemy. I jesli oddamy te decyzje komus innemu- to tez jest NASZA decyzja.
  Dobrnelismy do punktu, ‘w naszym nieszczesliwym kraju’, kiedy skutki naszego myslenia zaczynaja zabijac. To juz nie jest wybor pomiedzy lepsza- gorsza, krotsza- dluzsza terapia. Jesli sie nie obudzimy, w majestacie prawa, przy klamliwym podjudzaniu polskojezycznych mediow i przekonani czesto o swojej slusznosci lekarze, wykonujac procedury medyczne i to, czego ich nauczono- beda okaleczac i zabijac. To sie juz dzieje. “Mowie ci ze, mowie ci ze, jedyne wyjscie obudzic sie…” ze zacytuje slowa popularnej piosenki. Dlatego ma racje Sebastian, kiedy w swojej PitonTv mowi- wplacajcie im ludzie pieniadze, bo oni walcza za nas. I wspierajmy ich, na wiele roznych sposobow, chocby rozmawiajac o tym z innymi. Najlepiej bez zbytnich emocji ;)). Bo wtedy dajesz amunicje takim robalom, i im podobnym…

 3. hWdPOPIS 23.09.2017 02:31

  Polszewia (1989-2017) to zdegenerowane państwo do “szpiku kości” rządzone przez bolszewików dla bolszewików
  Polszewia (1989-2017) to kraj bezprawia (prawo pisane w tym komunistycznym szambie nie obowiązuje), kłamstw i złodziejstwa .
  Polszewia (1989-2017) to państwo kilku organizacji mafijnych (milicja ,urzędasy,wymiar niesprawiedliwości (szczególnie pseudo sędziowie lub pseudo prokuratorzy), lekarze ,nauczyciele czy też politycy)

  CZEKAM Z NIECIERPLIWOŚCIĄ NA WOLNĄ RZECZPOSPOLITĄ I ROZLICZENIE KAŻDEJ CZERWONEJ OKRĄGŁO STOŁOWEJ MENDY KTÓRA “RZĄDZIŁA”OD 1989r POCZĄWSZY OD MAZOWIECKIEGO i UW A SKOŃCZYWSZY NA KACZYŃSKIM I PISie.

 4. Fenix 23.09.2017 08:17

  Nie można służyć państwu władzy rządom – i korporacji władzy banksterów , to sprzeniewierzenie własnemu JA ? Bez decydowania za siebie sam , jesteś chory i nieszczęśliwy, zmieniam to.

  Człowiek służy sobie, wierny własnemu Ja!

 5. Fenix 23.09.2017 09:15

  W interesie Narodów całego świata . Ludzie obywatelami świata, planetą Ziemia.
  Istotą Ja, człowiek dzielący władzę . Niweluje wszelkie prawa państw UE,i ponadnarodowych instytucji bezprawnych bałwanów!

 6. Fenix 23.09.2017 09:53

  Nie polegać na kimś i czymś , zostając niegodnym. Niewolnikiem, instytucji państwa, banksterów, itp , itd.

  Wystarczy ująć się za sobą , Ja jestem godny wolności , stanowię o sobie.
  Ludzie zwracają sobie godność ! Świadomi ludzie .

 7. moromen 24.09.2017 01:21

  Szczepionki są legalnie zaklasyfikowane do produktów, które są ‚w sposób nieunikniony niebezpieczne’ – „UNAVOIDABLY UNSAFE”, ten termin pozwala producentom uniknąć odpowiedzialności za szkody poszczepienne, sekcja B https://www.law.cornell.edu/supct/html/09-152.ZD.html

  Artykuł 6 Powszechnej Deklaracji w sprawie Bioetyki i Praw Człowieka UNESCO pt. Zgoda:
  1.Jakakolwiek interwencja profilaktyczna, diagnostyczna i terapeutyczna może być podjęta wyłącznie po uzyskaniu uprzedniej, dobrowolnej i świadomej zgody osoby, której ma dotyczyć, udzielonej w oparciu o dostateczne informacje. W odpowiednich przypadkach zgoda powinna być wyraźna i może być wycofana przez zainteresowaną osobę w dowolnym czasie oraz z dowolnej przyczyny, bez stawiania takiej osoby w niekorzystnej sytuacji bądź powodowania jakichkolwiek niedogodności po jej stronie.

  Kodeks Norymberski:
  1. Absolutnie koniecznym składnikiem wszelkich eksperymentów medycznych prowadzonych na ludziach jest niewymuszona zgoda na ich przeprowadzenie wyrażona przez osobę, która ma być im poddana.
  Oznacza to, że osoba na której prowadzony będzie eksperyment musi posiadać pełną zdolność do podejmowania czynności prawnych, mieć pełną władzę w podejmowaniu takiej decyzji bez jakiejkolwiek interwencji w formie przemocy, przekupstwa, wprowadzenia w błąd, przymusu, fałszywej obietnicy lub jakiejkolwiek innej formy ograniczania oraz wymuszania takiej decyzji; osoba ta powinna posiadać wiedzę i zrozumienie znaczenia eksperymentu w takim stopniu, aby móc świadomie podjąć decyzję o swoim uczestnictwie w eksperymencie…
  http://szczepienia.wybudzeni.com/2017/05/04/kodeks-norymberski/

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.