Rodzice mają prawo decydować o szczepieniach

Opublikowano: 26.08.2019 | Kategorie: Prawo, Wiadomości z kraju, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 691

Kancelaria Adwokacka Arkadiusza Teteli na swojej stronie na „Facebooku” informuje o wygranej w sądzie nieszczepiących rodziców.

„W tym miesiącu Sąd Rejonowy w Zgierzu stwierdził brak podstaw, aby ingerować we władzę rodzicielską w związku z odmową wykonania szczepień prewencyjnych u dziecka. W ustnym uzasadnieniu Sąd powiedział bardzo ważne słowa: zarówno z chorobą zakaźną jak i z wykonaniem szczepień prewencyjnych wiąże się ryzyko powikłań. Rodzice mają prawo zadecydować” – informuje kancelaria.

Źródło treści i zdjęcia: Facebook.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

  1. polach 26.08.2019 11:50

    Trafiła sprawa na ludzkiego sędziego

  2. Tallis Keeton 26.08.2019 15:12

    brawo sąd 🙂

  3. Cosmo 26.08.2019 21:41

    Będzie odwołanie do wyższej instancji a tam…

  4. Radek 27.08.2019 07:38

    Sąd zadecydował, że przynajmniej w tej jednej kwestii niewolnik może decydować o swoim dziecku. Ale to nie przejdzie. W wyższej instancji będzie inny wyrok i sędziego wezwą na dywanik.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.