Robią nas w konia na podatkach – i to jak!

Opublikowano: 11.04.2014 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Robią nas w konia na podatkach – i to jak!

Liczba wyświetleń: 523


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. Fenix 11.04.2014 08:37

  By widział cały świat jak fałszywy jest baknsterskie USA bandytów i rabusiów z UE, to będą ich gwoździe do trumny !25lat niedorozwoju w niszczeniu rozkradaniu mienia i bogactw Polaków uwłaczaniu godności Polaków, do niewolniczej pracy na obczyźnie , zaniżaniu wartości , ich myśli i pracy twórczej . Uwsteczniania ekonomicznego Polaków . Bankserskich chciwych gadów MFW trującego jadu lichwy FED , diabelski pomiocie giń!

 2. Fenix 11.04.2014 08:55

  Podatki to choroba umysłowa, chorych na władzę i banksterki , ich chorego systemu finansów . Jak cały świat zarazili tym chorym systemem , to fałszywy system banksterskich długów USA bandytów , rabusiów i UE, to będą ich gwoździe do trumny !25lat niedorozwoju w Polsce w niszczeniu rozkradaniu mienia i bogactw Polaków uwłaczaniu godności Polaków, do niewolniczej pracy na obczyźnie , zaniżaniu wartości , ich myśli i pracy twórczej . Uwsteczniania ekonomicznego Polaków . Banksterskich chciwych gadów i długu MFW , trującego jadu lichwy FED , diabelski pomiocie giń!!!!
  Zmiana systemu, to dla utworzenie dochodu . BDP dochodu dla godnego życia każdego.

 3. Fenix 11.04.2014 09:29

  Daniel jeśli operujesz długiem finansowym niczego nie zmienisz, zapamiętaj . Patologia pokoleniowa . Niewolisz młodych , przymusem pracy i przymusem podatków ,przerzucaniem długu ze starszych na dzieci . Obciążasz młodych długiem który muszą zwrócić, pokoleniowo . Długi pokoleniowe to trzeba zlikwidować ! Zmiana systemu to dług zamieniony w dochód , BDP dla każdego .

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.