Reżimowe „media narodowe”

Opublikowano: 23.04.2022 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1222

W krótkim czasie Bąkiewiczowi udało się przejąć popularny „Marsz Niepodległości” oraz utworzyć kilka organizacji o charakterze patriotycznym. Mowa tu m.in. o Rotach Marszu Niepodległości oraz Straży Narodowej. Po ostatnich wyborach prezydenckich, struktury Bąkiewicza otrzymały wielomilionowe dofinansowania z budżetu państwa. Sęk jednak w tym, że narracja środowiska zarządzanego przez byłego działacza ONR, z patriotycznej retoryki płynącej ze spontanicznych akcji, oddolnych działań i narodowej idei, w ostatnim czasie stała się niezwykle prorządowa. Można by nawet uznać, że struktury utworzone przez Roberta Bąkiewicza afirmują rządową propagandę za co są sowicie wynagradzane. Czy media Bąkiewicza różnią się jeszcze czymkolwiek od tytułów zarządzanych przez Sakiewicza i braci Karnowskich? O tym w programie Piotra Korczarowskiego opowie były dziennikarz kanału „Media Narodowe”, Karol Plewa.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.