Rewolucje i bunty w Europie?

Opublikowano: 03.01.2013 | Kategorie: Gospodarka, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 342

Czerwony Krzyż ostrzega – obrazki znane tylko z ulic arabskich miast, wkrótce staną się rzeczywistością w Europie. Ubogich przybywa w takim tempie, że rozwścieczeni ludzie mogą wkrótce wyjść na ulice.

Kolejnym punktem zapalnym na świecie może być Europa – ostrzega Międzynarodowy Komitet Czerwonego Krzyża (MKCK). Najnowsze dane Eurostatu pokazują, że prawie 120 milionów mieszkańców Unii żyje poniżej europejskiej granicy ubóstwa (ich dochód jest niższy niż 60 procent przeciętnego dochodu w Unii). Ubogich przybywa w takim tempie i w tylu regionach Europy, że MKCK traktuje nasz kontynent jako obszar dotknięty głębokim kryzysem.

Dyrektor generalny Międzynarodowego Komitetu Czerwonego Krzyża Yves Daccord podkreśla w wywiadzie dla duńskiej gazety “Politiken”, że miliony Europejczyków, do tej pory żyjących we względnym dobrobycie, mają problemy z zaspokojeniem elementarnych potrzeb. Dlatego nie można wykluczyć, że przez państwa Unii zacznie przetaczać się fala niezadowolenia społecznego – podobna do “arabskiej wiosny” w krajach Afryki Północnej.

Opracowanie: Tomasso
Źródło: CIA

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
kudlaty72
Użytkownik
kudlaty72

Bieda coraz większa,głodnych przybywa.Teraz trzeba wskazać winnych tego stanu rzeczy.Oczywiście winnymi będą innowiercy co doprowadzi do szerokich zamieszek na tle religijnym w europie.Burdel ,który powstanie usankcjonuje wyprowadzenie “wojsk stabilizacyjnych” na ulice.Ludzie będą mieszkać w gettach ogrodzonych drutem kolczastym,stłamszeni jak śledzie w beczce.Głód,choroby,przymusowe szczepienia rtęcią i zastrzyki z fenolu będą na porządku dziennym.Taki los szykują nam ci,którzy mają maszynki do drukowania $ ,a chcą władzy absolutnej.NWO,eugenika,masowa depopulacja to kierunek w ,którym zmierza nasza chora cywilizacja.

bro
Użytkownik
bro

Czerwony Krzyż ostrega przed obrazkami znanymi z arabskich miast ? Proponuję spojrzeć na europę przez pryzmat Aten, a nie arabskich miast – na każdym rogu leżą narkomani, dookoła totalny kryminał, oczywiście policja przyklaskuje temu stanowi nie zwracając uwagi, co najwyrzej tłukąc emigrantów. A dochodów większość Greków nie ma żadnych

Razjel666
Gość
Razjel666

“Najnowsze dane Eurostatu pokazują, że prawie 120 milionów mieszkańców Unii żyje poniżej europejskiej granicy ubóstwa (ich dochód jest niższy niż 60 procent przeciętnego dochodu w Unii).”

Radziłbym administracji sprawdzać sensowność artykułów przed ich publikacją, gdyż takie bzdurne informacje rozpuszczane przez USA tylko sieją dezinformację. Czy ktokolwiek z Was wie czym jest próg ubóstwa?! Nie? Otóż jest to ustalony w każdym kraju próg max około 50% (przyjmuje się różne wartości zależnie od rodzaju mierzonej granicy/ jej zasięgu etc) wydatków gospodarstw domowych w KRAJU. Przy czym jest on określany tylko i wyłącznie dla poszczególnych państw ze względu na pkb (inne są wydatki i ceny w Polsce inne we Francji). Artykuł nie mówi o ubóstwie absolutnym, a określanie europejskiej granicy ubóstwa jest kompletnie absurdalne! Np: ktoś kto żyje na granicy ubóstwa europejskiego, jest w kraju słabiej rozwiniętym powyżej klasy średniej, a ktoś o tych samych wydatkach w np. Anglii, ledwo wiąże koniec z końcem. Europejska granica ubóstwa, phi … Jak dla mnie to tylko pretekst, aby podnieść liczbę policjantów, wojska czy innych głupich rzeczy.

goldencja
Użytkownik
goldencja

Spokojnie – niedługo wspaniałe rządy pozapychają buzie głodnych i biednych obywateli nadwyżkami GMO, żeby szybciej ich wykończyć. Dla pewności jeszcze pozaszczepiają i zaproponują “nisko oprocentowane” kredyty, których tamci i tak nie będą mogli spłacić. Jak będzie kroił się bunt, to media zaczną krzyczeć o aktorce Waśniewskiej i innych niewyjaśnionych (a być może takich, które nigdy na prawdę się nie wydarzyły) morderstwach.