Inny powód buntu w Kazachstanie

Opublikowano: 13.01.2022 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 2580

Po przywróceniu internetu w Kazachstanie pojawiają się niezależne informacje z tego kraju. Według informatora kanału Greateststoryevertold293 na „TikToku” ludzie nie wkurzyli się nie z powodu podwyżek cen gazu i ropy, jak głoszą media mainstreamowe, ale z powodu wprowadzenia paszportów covidowych. Film można pobrać w formacie mp4 TUTAJ.


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Rhumek 13.01.2022 12:31

    Punkcie Zero. Mam bardzo podobne odczucia i nieomalże takie same marzenia.

  2. skarfejs2009 13.01.2022 20:53

    Mam nadzieje ze mało kto ucieknie z Polski i zostaną rozliczeni

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.