Renesans i nowy, lepszy człowiek

Opublikowano: 30.04.2021 | Kategorie: Polityka, Publicystyka, Publikacje WM

Liczba wyświetleń: 1577

Jest jedna rzecz, która w sytuacji na świecie intryguje mnie najbardziej. Mam nieodparte wrażenie, że pewne błędy są popełniane specjalnie, specjalnie zostawiane są ślady. Coraz częściej skłaniam się do przekonania, że to jest rodzaj testu na inteligencję. Wyobraźmy sobie punkt widzenia kogoś, kto wszystkim tym zarządza.

Kontrolujemy większość korporacji, niemal wszystkie banki, my tworzymy waluty niemal wszystkich państw. Kontrolujemy polityków, wszystkie tajne służby i wojska. Stworzyliśmy światowy system edukacji, wszystkie przepisy i prawa. Kontrolujemy w ponad 90% media i sterujemy przekazem. Stworzyliśmy systemy kamer, podsłuchów, nadajników… Stworzyliśmy wykorzystując wiedzę, którą ukrywamy przed innymi, technologię, która pozwala nam słyszeć ludzkie myśli, już nie tylko słowa. Wiemy o ludziach wszystko. No i co widzimy? Marionetki. Czy lalkarz może kochać swoje marionetki? Czy może je szanować? Nie wydaje mi się. Myślę, że ten który wie o nas wszystko raczej nami gardzi. Gardzi naszym lenistwem i intelektualną miernością.

Co można zrobić, żeby coś zmienić? Mamy niby wszystko, ale to nie daje nam już szczęścia i satysfakcji. Zniewoliliśmy i mamy pełną kontrolę nad wszystkim i wszystkimi. Myśleliśmy, że będziemy w tym miejscu szczęśliwi a zamiast tego jak zwykle dopadła nas nuda. Znajdujemy więc nowy cel, nowy powód do działania. Po co na świecie mają być ludzie słabi, mierni intelektualnie i tak obrzydliwie leniwi? Może zrobić małe przetrzepanie stada by je uzdrowić, może by tak wyeliminować słabe geny. Zrobić kilkuetapową selekcję, zostawiając jednak znaki dla tych, którzy będą potrafili je dostrzec, dla tych, których będziemy chcieli zostawić jako źródło lepszego DNA. Renesans, nowa lepsza ludzkość pozbawiona słabych. Piękny nowy cel.

Najpierw będą więc dni grozy, zamieszki, wojny, choroby, represje pozorujące zwalczanie sytuacji, potem zemsta zniszczonej ziemi – kataklizmy, w ostatnim etapie spotkanie z UFO, kontakt z obcymi nieprzyjaznymi cywilizacjami. Dopiero ci, którzy przejdą wszystkie te etapy będą mogli odradzać ludzkość. Pozostali, zgodnie z planem, muszą zginąć prawie samobójczą śmiercią, gdyż sami położą pod topór swój zgwałcony łeb.

Już w listopadzie tego roku zacznie się kolejny etap, bądźmy więc czujni bracia i siostry, bo nie będzie komu przedłużyć gatunku ludzkiego. Poczekajmy, aż plan się dokona, a gdy to się stanie dla ulepszenia genomu przyszłych pokoleń, wyeliminujemy tych, którzy dokonali tej rzezi. Tak, aby z przyszłych ludzi usunąć geny odpowiedzialne za okrucieństwo. Nie tylko inteligencja bowiem świadczy o naszej jakości, ale również moralność. Niezależnie od schematu do jakiego jesteśmy podłączeni, to mając moralność nie doszłoby to tej rzezi. Moglibyśmy przerwać ją wcześniej, zanim większość położy swą głowę na katowskim pieńku. Niestety brak w nas empatii i tolerancji aby to zrobić. Gińmy więc. Gińmy w imię Nowego Lepszego Świata, kolejnego Renesansu.

Jest w tej teorii jeden maluteńki szkopuł. Historia trochę zdaje się przeczyć tym rozważaniom. Raczej to zawsze tych myślących palono na stosach czy strzelano w tył głowy… No ale cóż, może tym razem będzie inaczej.

Nowy Renesans, nowy Renesans, nowy lepszy człowiek. Buahahahahahahaha.

Autorstwo: Punkt Zero
Źródło: WolneMedia.net

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 9, średnia ocena: 3,11 (max 5)
Loading...

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
arthur
Użytkownik
arthur

Mnie tu nic nie intryguje.
Zostawianie śladów nie jest żadnym testem na inteligencję (nie potrzeba mierzyć czegoś, co do czego nie ma się wątpliwości), prędzej lalkarze są tak pewni swego, że to wręcz manifestacja: zrobimy tak, jak chcemy i specjalnie nie będziemy się z tym kryć, bo i przed kim?
Skąd podejrzenie, że to już nie daje szczęścia i satysfakcji?
Skąd pomysł, że ewentualna depopulacja to nowy cel, a nie składowa celu nadrzędnego?
Przecież marionetki raczej go nie znają/nie ogarną?
Bracia i siostry marionetki, bądźmy czujni!
A jak lalkarze zrobią swoje, to ich wyeliminujemy!:)))
P.S.
Czy marionetka pełna moralności, tolerancji i empatii jakoś inaczej podryguje?