Referendum Komorowskiego – odwracacz uwagi od istoty sprawy

Opublikowano: 23.06.2015 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Referendum Komorowskiego – odwracacz uwagi od istoty sprawy

Liczba wyświetleń: 644


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

 1. Fenix 25.06.2015 07:01

  Konrad ,Ja wezmę udział w referendum to mój obowiązek dla ogłoszenia mojej prawdy .Mam szanse decydowania za siebie i z niej korzystam!
  1. Bezpośredni start w JOW .
  2. Popieram nie finansowanie partii z budżetu. Równe szanse każdemu popieram utrzymywanie posła to osobiste finansowanie wyborcy dla wybranego , ilością głosów zdobytych . Z jednej puli w sejmie i podział tej puli na 460posłów, równe szanse . Referendalne odwołanie i powołanie/ zatrudnienie i zwolnienie , niemoralnego posła w czasie kadencji przez wyborców okręgu , dzielenie władzy z władzą .
  3. Likwidacja podatków dochodowych . BDP dla każdego równy , z WAT
  Jawność moim podpisem, udokumentuję .

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.