Redaktor naczelny niezależnej gazety aresztowany

Opublikowano: 24.08.2012 | Kategorie: Media, Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń wpisu: 10

W Egipcie został aresztowany redaktor naczelny niezależnej gazety “Ad-Dustour” Islam Afifi. Oskarżono go o opublikowanie nieprawdziwych, zniesławiających informacji, godzących w imię prezydenta Mohammeda Mursi.

Dodatkowo dziennikarz został oskarżony o „rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji, które przyczyniły się do destabilizacji sytuacji w Egipcie”.

“Ad-Dustour” to znana antyislamskie wydanie, szczególnie krytycznie wypowiadające się o Braciach Muzułmanach, których kandydat – Mohammed Mursi – zwyciężył w tym roku w wyborach prezydenckich.

Źródło: Głos Rosji

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU: Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Zobacz również

Austriackie struktury Bractwa Muzułmańskiego – raport specjalny

Bractwo Muzułmańskie lobbuje w Kongresie USA

Bractwo Muzułmańskie ma związki z ISILDodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o
pl Polski
X