Red Pill News – Pfizer Special

Opublikowano: 29.01.2023 | Kategorie: Audycje, Serwisy informacyjne

Liczba wyświetleń: 3970

Wydanie specjalne „Red Pill News” dotyczące skandalu dotyczącego mutowania koronawirusa SARS-CoV-2 przez Pfizera.

Opracowanie: Rafał Kędzierski
Źródło: Rumble.com

21

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Edvige 29.01.2023 20:56

    Naprawdę? Kto z was na randce rozmawia o technologiach i tajemnicach waszych firm? Na dodatek z niedawno poznanym partnerem (jeśli był podstawiony, to nie mógł być w związku z naszym bohaterem przez dłuższy czas). Wg mnie aktorstwo, w dodatku na niezbyt wysokim poziomie. Nawet nieprzypadkowo wybrano aktora – Murzyna-geja, żeby ewentualne oskarżenia o zbrodnicze działania Pfizera przypisać rasizmowi i homofobii. Żeby nie było – uważam, że wszystko przedstawione w filmie jest prawdą, ale przeciek jest celowy i kontrolowany, ciekawe dlaczego? Może, żeby uwiarygodnić tego dziennikarza, dla jego przyszłych fake -newsów.

  2. KubaD. 30.01.2023 09:58

    No tak, przecież nie powiedzą, że nie ma wirusa. Trzeba powiedzieć, że sami go zrobili.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.