Red Pill News – 15.11.2022

Opublikowano: 15.11.2022 | Kategorie: Audycje, Serwisy informacyjne

Liczba wyświetleń: 793

W mediach mainsteramowych pojawiły się fałszywe informacje, jakoby Siergiej Ławrow został hospitalizowany. Ławrow opublikował dementi – czytał o tym i własnym oczom nie wierzył. Przegląd informacji od Red Pilla.

16

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

 1. najzwyklejszy 15.11.2022 19:39

  Ten chiński prezydent ma głowę dwa razy większą od bidetu tj bajdena :).
  Zadnej amnesti pandemicznej, najwyższa kara dla propagatorów i działaczy namawiających i nakazujących szczepienia, p[ropagujących wmawiactwem fałsz i zabraniających prawdziwego leczenia za pomocą amantadyny, iwermektyny i kilku tak samo działających lekarstwom – najwyższa kara czyli sądzenie w miejscu gdzie obowiązuje kara śmierci i śmierć.
  Red Pill News jest doskonały, w realizacji i przekazywaniu prawdy.
  Wolne Media dzięki, trafiłem do niego za Waszym pośrednictwem. Nie mam czasu na aż tak wiele wyszukiwań, dziękuję że robicie to też dla mnie. Pozdrawiam.
  P.S. Oczywiście nie czytam, nie oglądam wszystkiego co na WM, ale to też potwierdza wolność tu panującą, niektóre “teksty” zbyt lewostronne ale taka jest wolność.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.