Realna szansa, że nie będą bezkarni!

Opublikowano: 09.06.2023 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 966

Istnieje realna szansa, że jeden z czołowych PiS-owców trafi przed sąd. Mariusz Kamiński jest odpowiedzialny za inwigilowanie dziennikarzy i polityków opozycji przez Pegasusa. Możliwe, że pójdzie na współpracę, by uniknąć trafienia za kratki. To może uruchomić lawinę procesów sądowych. Czy PiS z paniki zrobi wszystko, by nie oddać władzy, np. wprowadzając stan wojenny, podczas którego będzie mógł rozgromić opozycję i łamać prawa człowieka.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. sanchop 09.06.2023 23:43

    “Kamiński jest odpowiedzialny za inwigilowanie dziennikarzy i polityków opozycji przez Pegasusa” – haha – człowieku w Polsce nikt siedzieć nie będzie, mogą sobie na legalu kiedy chcą wejść w twój telefon ale za to użyć tego nie mogą. Bajki, bajki i jeszcze kilka bajek.
    Opowiedz ATOR o matce “Madzi” , będzie to “poczytne”

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.