Ratujmy polskie lasy – nanifest narodu polskiego

Opublikowano: 19.03.2023 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 664

Strona akcji „Ratujmy polskie lasy” TUTAJ.

Źródło: YouTube.com

8

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. sanchop 19.03.2023 12:45

    Ja przepraszam, a kto wydał zgodę jak nie premier? Acha to jedynie UE jest zła? Protest w sprawie lasów? A jak polskie zakłady rokradali, to był spokój. Już jest koniec, żaden protest nie pomoże. Inflacja?- to dopiero się rozkręca! Polska nie ma rodzimego przemysłu, skończcie śnić! PKB polski jak jest liczone? 23 miejsce na świecie haha. Ludzie to koniec.

  2. adambiernacki 19.03.2023 19:40

    sanchop – i znów dokładnie tak samo uważam

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.