Rasputin – syberyjski cudotwórca

Opublikowano: 10.08.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 941

Obok prawdziwych mistyków posiadających dar wieszczenia, leczenia i przewidywania przyszłych zdarzeń, znajduje się grupa, która stosowała tajemne metody mające na celu wprzęgnąć się w służbę despotów i tyranów. Do nich należeli między innymi tacy ludzie jak choćby Rosjanin Rasputin, Niemiec Hanussen czy też Anglik Crowley, który utożsamił się z samym Antychrystem. Były to osoby, które posiadały ogromną wiedzę z zakresu wszelkiej magii rytualnej i nieśli nieszczęście nie tylko sobie, ale też innym. Wyróżniał ich szczególny dar czarnego prorokowania, za którym szły tragiczne w skutkach wydarzenia. W carskiej Rosji jednym z takich “czarnych mistyków” był Rasputin.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 1, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o