Rasputin – syberyjski cudotwórca

Opublikowano: 10.08.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 515

Obok prawdziwych mistyków posiadających dar wieszczenia, leczenia i przewidywania przyszłych zdarzeń, znajduje się grupa, która stosowała tajemne metody mające na celu wprzęgnąć się w służbę despotów i tyranów. Do nich należeli między innymi tacy ludzie jak choćby Rosjanin Rasputin, Niemiec Hanussen czy też Anglik Crowley, który utożsamił się z samym Antychrystem. Były to osoby, które posiadały ogromną wiedzę z zakresu wszelkiej magii rytualnej i nieśli nieszczęście nie tylko sobie, ale też innym. Wyróżniał ich szczególny dar czarnego prorokowania, za którym szły tragiczne w skutkach wydarzenia. W carskiej Rosji jednym z takich “czarnych mistyków” był Rasputin.


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.