Rare Export: Opowieść wigilijna

Opublikowano: 25.12.2021 | Kategorie: Filmy fabularne

Liczba wyświetleń: 526

Skandynawski horror świąteczny. Lektor Ivo to dodatkowy „horror”, ale da się słuchać.

Co by było gdyby okazało się, że Święty Mikołaj to nie tylko legenda? Mało tego, że z tą legendą ma niewiele wspólnego. Ekipa naukowców odnajduje jego grobowiec wewnątrz góry na terenie Finlandii. Wkrótce w okolicznym miasteczku zaczynają dziać się z tego powodu dziwne rzeczy. Grupa miejscowych postanawia zająć się tą sprawą, odbudować ducha świąt, a przy okazji trochę na tym zarobić.


Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.