Raport wojenny – Ukraina stawia opór

Opublikowano: 25.02.2022 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 1385

Rosjanie zaatakowali Ukrainę z pięciu miejsc. Zajęli tereny elektrowni atomowej w Czarnobylu (która nie produkuje już energii elektrycznej, ale może być narzędziem sabotażu) i odblokowali kanał dostarczający wodę pitną dla Krymu. Za publikację tego materiału na „YouTube”, kanał „Good Times Bad Times PL” został ukarany demonetyzacją.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. Admin WM 25.02.2022 09:48

  Elektrowni w Czarnobylu raczej znów „nie wybuchną”, bo leży blisko Białorusi i naraziliby się Łukaszence. Myślę, że Rosjanie zabezpieczyli teren przed sabotażem ze strony banderowców lub problemami z utrzymaniem kontroli nad miejscem katastrofy ekologicznej po ucieczce ochroniarzy i pracowników obiektu.

 2. Matylda 25.02.2022 15:50

  Włączcie sobie kamerki live z Ukrainy, to będziecie wiedzieć, chyba, że też spakowane, jak większość informacji?

 3. Admin WM 25.02.2022 16:06

  To dobry pomysł dla kogoś, kto nie ma co robić, tylko siedzieć i gapić się w ekran monitora czekając aż coś się wydarzy. Wg mnie są przydatne do weryfikacji tylko wtedy, gdy wiemy gdzie coś się wydarzyło i kamera objęła zasięgiem dane zdarzenie. Zbombardowali blok mieszkalny i mimo filmów z różnych ujęć, zdjęć, i wypowiedzi świadków ludzie piszą, że to fejk, bo kamera online nie objęła swoim zasięgiem tej dzielnicy.

 4. Admin WM 25.02.2022 18:24

  Prześlij mi komentarz mailem, a znajdę owo słowo. Może być to nie tylko wulgaryzm, ale np. słowo uznane za spamerskie.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.