Raport Pentagonu nt. kontaktu z UFO

Opublikowano: 20.06.2018 | Kategorie: Paranauka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 403

W grudniu zeszłego roku “New York Times” opublikował wyniki śledztwa w sprawie śledzenia przez wojsko USA domniemanego UFO. Film wydany przez Pentagon pokazuje pilotów marynarki wojennej śledzących ruchy dziwnie zachowującego się obiektu. Obecnie ekipa prasowa z Las Vegas uzyskała raport wojskowy, który oferuje jeszcze więcej szczegółów na temat tej obserwacji.

Incydent ten miał miejsce w 2004 u wybrzeży Kalifornii. Raport wyjaśnia szczegółowo, w jaki sposób lotniskowiec zaobserwował tajemniczego obiektu UFO, który poruszał się po niebie w niecodzienny sposób. Obserwacje te rozpoczęły się 10 listopada 2004 r. i trwały przez kilka kolejnych dni. Obiekt pojawiał się na radarach lotniskowca przez krótki czas, zatrzymywał się w powietrzu, a następnie odlatywał z dużą prędkością.

Zdezorientowana tym faktem załoga postanowiła zbadać sprawę. Kiedy obiekt pojawił się ponownie kilka dni później, dwa samoloty F/A-18F zostały wysłane, aby sprawdzić co kryje się na niebie. Rezultatem jest słynny film przedstawiający NOLa w kształcie „tic-taca” wykonującego gwałtowne manewry w powietrzu.

W nowym raporcie obiekt jest opisany jako „jednolicie gładki, biały, nie posiadający krawędzi”. Raport mówi również, że obiekt miał niecałe 15 metrów długości. Dla porównania, myśliwce F/A-18 mierzą około 17 metrów długości, co oznacza, że ​​tajemniczy pojazd może pomieścić jedną lub więcej osób o wielkości człowieka.

Przez kilka dni, kiedy obiekt pojawiał się i znikał, wojsko twierdzi, że mógł po prostu znikać z ludzkiego pola widzenia. Jego szybkie zejście z 60 000 stóp do zaledwie 50 stóp przed zniknięciem może świadczyć o tym, że był on zdolny do działania również pod wodą. Sprawa cały czas pozostaje niewyjaśniona oraz otacza ją aura tajemniczości. Być może z biegiem czasu dowiemy się kolejnych informacji na temat tego incydentu, albo zostanie on utajniony jak setki innych.

Autorstwo: B
Źródło: InneMedium.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o