Radny nie wpuścił mieszkanki na spotkanie z Kaczyńskim

Opublikowano: 21.11.2022 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 450

Tak PiS traktuje wyborców. Radny PiS-u Dawid Kamiński z Katowic nie wpuścił mieszkanki miasta na spotkanie z prezesem PiS-u Jarosławem Kaczyńskim. Do podobnych sytuacji dochodzi w innych miejscowościach. Radny odmówił też udzielenia odpowiedzi na pytanie, czy popierał segregację sanitarną, bo to „niepoważne pytanie”. Wstydził się odpowiedzieć? Reportaż z Katowic.

4

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Fenix 22.11.2022 08:47

    Kasty partyjne! PiS i PO i reszta kast to jedno zło !!! Ludzie wybierający ludzi do władzy kast partyjnych, to nie ludzie to niewolnicy. Sobie odbierzesz , a kaście oddasz ? Zachowaj władzę ! Władzę dzielimy ludzie, nie sprawujemy nad ludźmi. Z podziału władzy ,udziałem ludzi ich prawo i pieniądze. Nie ma zgody na rząd światowy , przejęcia władzy przez uzurpatorów władzy nad światem i ludźmi . Stop uzurpatorom NWO !

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.