Radiesteci odkryli tajemnicę posągów z Wyspy Wielkanocnej

Opublikowano: 21.03.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 619

Pośrodku bezkresnych przestrzeni Pacyfiku, oddalona o 3600 km od wybrzeża Chilijskiego leży Wyspa Wielkanocna. Ani wielkość, ani właściwości tej wyspy nie wskazywały na to, iż zdobędzie ona jakiekolwiek znaczenie. Na wyspie znajdują się tajemnicze posągi. Nikt nie wiedział, do czego służyły. Ekipa radiestetów badająca promieniowanie wyspy oraz ogromnych posągów rozwiązała tajemnicę łącząc ją z technologią promieniowania kształtów wykorzystywaną przez starożytne cywilizacje.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 1, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o