Rabin w marcu ostrzegał przed wojną domową w USA

Opublikowano: 03.07.2020 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 788

Od „Wolnych Mediów”: Poniższą informację zamieszczono na portalu Goniec.net 1.05.2020 r., wcześniej ukazała się po angielsku 29.04.2020 r. na portalu JewishPress.com, a po raz pierwszy po hebrajsku 25.03.2020 r. na stronie Bhol.co.il, czyli równo dwa miesiące przed rzekomym zabójstwem Floyda 25.05.2020 r., które zainicjowało antyrasistowskie zamieszki i histerię w USA przypominające wojnę domową. Oto treść wiadomości…

Rabin Chaim Yaakov Frankel, znany również jako Rimenover Rebbe, wydał w zeszłym tygodniu (ostatni tydzień kwietnia – przypis WM) jednoznaczny nakaz dla Żydów w diasporze, aby opuścili swoje domy i wyemigrowali do Izraela przed wybuchem wojny domowej w Stanach Zjednoczonych.

„Wyjedź, dopóki to możliwe. Będzie jeszcze gorzej i trudno będzie przenosić się z jednego kraju do drugiego – powiedział rabin. „Po II wojnie światowej przybyli ocaleni i zapytali, dlaczego Gedolim i Rebeowie (rabini) nie rozkazali europejskim Żydom wyjechać, póki jeszcze był czas, i emigrować do Izraela lub Stanów Zjednoczonych, zanim wybuchła wojna” – powiedział rabin Frankel. „Prawdę mówiąc, oni (rabini) powiedzieli, a ​​Żydzi nie słuchali”.

„Dzisiaj” – kontynuował – „Słuchajcie mnie, drodzy Żydzi, ktokolwiek może sobie pozwolić na wyjazd niech zrobi to, tak szybko, jak to możliwe, a polecenie dotyczy Ameryki Południowej i większej części Europy. Stany Zjednoczone staną się także niebezpiecznym miejscem pogrążonym w wojnie, i wciąż jest zbyt wcześnie, aby stwierdzić, które stany USA ocaleją, ale wiele części zostanie zniszczonych i zatrutych, wybuchnie w Stanach Zjednoczonych wojna domowa. I niektóre stany odłączą się od rządu federalnego. USA nie będą już dawać schronienia, ale pozostaną tu resztki Żydów. Ziemia Izraela będzie najbezpieczniejszym miejscem na przetrwanie wojny, mimo że również tam będą straszne trudności”.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Na podstawie: BreakingIsraelNews.com
Źródło: Goniec.net


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. Dawid 03.07.2020 10:16

  Gadanie głupot. USA nie upadnie z tego powodu. Specjalnie pozwalają na te zamieszki bo raz, że są za niedługo wybory na burmistrzów, a dwa by pokazać, że tam gdzie rządzi lewica, czyli lezbijki, geje, transy i murzyny to nic nie jest w stanie przetrwać. Mają swoje prawicowe stany i nie sprawdzałem tych informacji, tylko czytałem komentarze innych, ale wynika z tego, że tam jest spokój, tam policji nie zwalniają, tam policja dalej może strzelać do ludzi. Normalni ludzie najwyżej pouciekają do tych normalnych stanów, a tych zostawią na pastwę losu i niech sobie radzą, podejrzewam, że i tak większość w tych murzyńsko/lewicowych stanach siedzi na zasiłkach, także USA pewnie jeszcze na tym zyska, plus to, że już dawno się czytało, że niektóre stany są na skraju nędzy i to pewnie tam gdzie jest najwięcej zasiłkowców. Prawda jest taka, że czarny nic nie potrafi uszanować i tak samo było w Afryce, jak powyrzucali białych ludzi i tak samo teraz będzie tam, a największym głupcem i przegranym będą właśnie murzyny.

 2. majkel 03.07.2020 20:38

  Ja to już mówiłem w zeszłym roku, że jak się nie uspokoją jedni i drudzy to dojdzie w końcu do wojny domowej w USA i co doszło?, doszło. Powiem więcej, ludziom zaczyna się pomału nie podobać ściema pt pandemia i pod koniec roku może dojść do dużo większych zamieszek. Czyli Ludzkość przeciwko nadzianym cwaniaczkom, którym zamarzyła się rola Boga

 3. MasaKalambura 03.07.2020 21:31

  Jak ktoś pamięta plan trzech wojen A Pike’a, to chyba tak to właśnie wygląda.
  Brakuje otwartej wojny między światem Islamu i Izraelem która może wybuchnąć lada moment w związku z “genialnymi ” planami aneksji reszty Palestyny. Świat zachodni jest na skraju popadnięcia w przepaść ekonomiczno-moralną w czym koronawirus bardzo pomaga. Rozwydrzeni nihiliści i ich koledzy ateiści z antify już swe czerwone i czarne sztandary powyciągali etymologiczne.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.