Rabin Kanievsky osobiście spotkał się z Mesjaszem

Opublikowano: 04.11.2020 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 2951

Rabini mówią, że Mesjasz jest już w Izraelu i kontaktuje się z niektórymi rabinami. Według wierzeń chrześcijan, żydowski Mesjasz będzie Antychrystem.

W lutym 2020 roku w rozmowie z Radiem 2000 znany izraelski rabin Jakub Zissholtz wygłosił sensacyjne oświadczenie, zgodnie z którym Mesjasz jest już w Izraelu, ale ujawni się dopiero po świętach Rosz ha-Szana. Mniej więcej w tym samym czasie rozpocznie się wojna między Gogiem a Magogiem. Na razie rozmawia z nim tylko wybrana elita.

W marcu 2020 roku przyszła kolejna wiadomość z Izraela, zgodnie z którą rabin Kanievsky poprosił swoich ludzi o przygotowanie mu ceremonialnej białej szaty, tzw. glima. Rabin Chaim Kanievsky jest uważany za jednego z dwóch lub trzech najważniejszych rabinów Izraela. Wielu bardzo go słucha i obserwuje każdy jego krok. Dlatego, gdy dowiedziano się o przygotowaniu ceremonialnego stroju przez Kanievsky’ego, wszyscy od razu pomyśleli, że jest to przeznaczone na spotkanie Mesjasza.

Na świecie rozpoczęła się „kwarantanna”, spadek indeksów, niepokoje w Ameryce, konfrontacja Indii z Chinami w Ladakhu, manewry wojskowe wszystkich i wszystkiego, szczepionki, wojna w Karabachu, wymiana uprzejmości między Turcją a Francją. Ogólnie rzecz biorąc, na tle tego wszystkiego ludzie jakoś zapomnieli o przepowiedni i dlatego przegapili wiadomość, że COVID-19 został odkryty u rabina Kanievsky’ego. To było na początku października.

I już w połowie października rabin Jakow Zissgolts ponownie pojawił się w Radiu 2000 i ogłosił, że Chaim Kanievsky „ma już bezpośredni kontakt z Mesjaszem”. Ale była to kwestia bezpośredniego spotkania lub innego rodzaju kontaktu, na przykład telepatycznego. Zissgolts nie rozwinął tematu. Powiedział jednak, że zarówno rabin Kanievsky, jak i tak zwani „ukryci sprawiedliwi” (cadykowie) poinstruowali go, aby poinformował Żydów o rychłym pojawieniu się Mesjasza i przekazał publicznie następujące informacje: „Za chwilę rozpocznie się proces odkupienia, a wydarzenia będą się rozwijać w szybkim tempie. Bardzo ważne jest, aby ludzie zachowywali spokój i równowagę, aby działać we właściwy sposób we właściwym czasie. Nie słyszałeś o Gogu i Magogu? To jest coś, co nastąpi wkrótce. Sytuacja jest teraz bardziej wybuchowa, niż możesz sobie wyobrazić. Każdy powinien wiedzieć, czy jest w trakcie odkupienia, czy też pozostanie na uboczu”.

I tak 29 października 2020 r. w telewizji pojawił się inny słynny rabin Zev Porat, który udzielił specjalnego wywiadu SkyWatch TV. W nim powtórzył przesłanie, że wojna między Gogiem a Magogiem będzie się rozpoczynać z dnia na dzień, że wydarzenia będą się rozwijać bardzo szybko i tak dalej. Ale jednocześnie wyjaśnił, że rabin Kanievsky osobiście spotkał się z Mesjaszem po tym, jak wykryto u niego COVID-19. Oznacza to, że spotkanie odbyło się gdzieś po 4 października i wszystko, co jest zaznaczone na niebiesko powyżej, jest najwyraźniej dokładnie tym, o co cadykowie i Kanievsky prosili o poinformowanie Żydów o Mesjaszu.

Jeśli przesłanie Zeva Porata nie jest taką figurą retoryczną, to wydaje się, że Mesjasz jest już w Izraelu i zaczyna przekazywać ludziom wiadomości przez jakiegoś rabina. Może nawet zaczął pokazywać ludziom jakieś cuda. Prawdopodobnie spotkał się z 92-letnim rabinem, u którego lekarze stwierdzili koronawirusa i pomimo wieku, w którym ludzie są bardzo podatni na wirusa, pan Kanievsky jest w dobrym zdrowiu i jako pośrednik między ludźmi a Mesjaszem wysyła wiadomości do ludzi.

I oczywiście pierwsza wiadomość mówi, że wojna między Gogiem a Magogiem zacznie się z dnia na dzień, po czym lub na progu którego wydarzy się wiele rzeczy. Oznacza to, że w rzeczywistości rozpocznie się realizacja wszystkiego, co przewidziano w Apokalipsie, więc śledźmy rozwój wydarzeń.

Autorstwo: tallinn
Źródło: InneMedium.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.