Putin wzywa do służby rezerwy wojskowe

Opublikowano: 23.04.2017 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1302

Dnia 19 kwietnia Putin podpisał dekret wzywający obywateli Rosji znajdujących się w rezerwie do odbycia dwumiesięcznej służby w wojsku. Rozporządzenie to zostało opublikowane w czwartek na portalu informacyjnym „Garant.”

Putin postanowił „wezwać w 2017 roku do służby w wojsku obywateli Federacji Rosyjskiej, którzy znajdują się w rezerwie, celem wykonywania czynności wojskowych przez okres dwóch miesięcy w ramach sił zbrojnych, krajowych organów ds. obronności oraz FSB.”

Dekret ten posiada jeszcze dwie sekcje, które są oznaczone tylko i wyłącznie jako do użytku służb.

Wcześniej w czwartek Sekretarz Obrony Narodowej oraz Rady Bezpieczeństwa Ukrainy, Ołeksandr Turczynow, powiedział, że Kreml nieustannie czyni przygotowania do wojny na pełną skalę. Szczególnie zaznaczył on, iż nie wyklucza, że rosyjsko-białoruskie manewry wojskowe „Zapad 2017” mogą posiadać charakter ofensywny.

We wrześniu na terenie Rosji i Białorusi mają odbyć się ćwiczenia wojskowe „Zapad 2017”, które najprawdopodobniej przybiorą niespotykany dotąd rozmach. Rosyjskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych komunikuje jednak, że wciąż nie jest gotowe aby podać dokładniejsze dane na ten temat NATO.

Autorstwo: Darmor
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Turambar 23.04.2017 10:00

    Kolejny przykład tego że Putin idiotą nie jest.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.