Putin walczy o przeżycie. Za jaką cenę?

Opublikowano: 27.02.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1314

Rozmowa z red. Przełomiec o informacjach nt. wojny na Ukrainie w rosyjskich mediach. Propaganda jest absurdalna. Ukrainą rządzą narkomani, żołnierze ukraińscy sami się zabijają i zestrzeliwują swoje samoloty, itd.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6 komentarzy

 1. maxon37 28.02.2022 06:36

  Myślę, że to dopiero początek wojny światowej

 2. cacor 28.02.2022 09:11

  Albo Putina opamiętają, albo mamy III WŚ.

 3. robi1906 28.02.2022 10:18

  cacor, banderowcy oficjalnie utworzyli oddziały zaciężne, możesz się zgłosić i sam osobiście powstrzymaj Putina.

  Taka moja uwaga, bo wojną przykrywają te sukinsyny pseudopolskie podmieniają nam ludności Polski i to oficjalnie i “pseudolegalnie”, Oni czyli ci banderowcy, może za kilka lat jeszcze nie będą latać z siekierami (i to może!!), ale na pewno będą mogli głosować.

  Skoro my już mamy miliony tubylczych idiotów którzu głosują na Korwinów Kaczyńskich tusków i innych zjebów to pomyślcie na kogo będą głosować ci Ukraińscy banderowcy ściągani tutaj milionami, myślicie że Oni zmądrzeją??,

  przecież za kilka lat nikt się nie będzie tajniaczył jak Gowin czy Onyszkiewicz, Oni wszyscy okażą się jeszcze bardziej banderowscy niż ich ojczyzna,

  Ludzie zrozumcie to!!, za kilka lat, tak czy inaczej nas już nie będzie!!!!.

  a tu dla rozluźnienia jack caleib z otwartym strimem:https://miziaforum.com/aiovg_videos/stream-26-02-2022-banderyzacja-polski-pod-plaszczem-pomocy/

 4. robi1906 28.02.2022 10:48

  Admin, apel, sprawdź pisownię postów w tym word, bo rozstrzeliwuje bezsensownie tekst (chyba że to wina przeglądarki brave).

 5. Admin WM 28.02.2022 11:27

  Dodaj spację przed linkiem w komentarzu, to nie będzie Ci rozstrzeliwać tekstu. Brave nie dzieli słów myślnikami.

 6. robi1906 28.02.2022 11:35

  ok,dziękuję.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.