Pustynie w Arabii Saudyjskiej zamieniły się w łąki

Opublikowano: 18.12.2018 | Kategorie: Ekologia i przyroda, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 3810

Jakkolwiek trudno w to uwierzyć, w pustynnym kraju jakim jest Arabia Saudyjska, zazieleniły się pustynie. Eksperci są pewni, że winne są temu ulewne deszcze, które ostatnio nawiedzają królestwo Saudów.

Pojawienie się tak bujnej roślinności na pustyniach dziwi wiele osób. Ludzie zastanawiają się skąd wzięły się tam te wszystkie rośliny. Prawdopodobnie nasiona przyniósł wiatr i czekały w hibernacji na właściwy moment, który najwyraźniej nadszedł.

Podobny zielony i kwiecisty dywan powstał po opadach na terenie najsuchszej pustyni świata – Atacama w Chile. To co widzimy obecnie w Arabii Saudyjskiej jest jednak zjawiskiem na o wiele większą skalę. Trudno się dziwić, że wahabici dziwią się temu, bo nie pamiętają żadnych takich zjawisk w przeszłości.

Niektórzy Arabowie są pewni, że to co widzą to zapowiedź końca świata. Na potwierdzenie swoich przypuszczeń podają słowa wysłannika Allaha, który powiedział rzekomo, że koniec świata nie rozpocznie się, dopóki ziemia Arabów po raz kolejny nie będzie pełna łąk i rzek.

Po licznych ulewach doszło do wielu powodzi, a teraz jeszcze pojawiły się łąki. Trudno się dziwić, że ci religijni ludzie snują takie teorie.

Na podstawie: Twitter.com [1] [2]
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.