Psychiatrzy z MSWiA wynaleźli „lek” przeciw COVID-19

Opublikowano: 29.04.2021 | Kategorie: Publicystyka, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2260

Tego, czego nie udało się dokonać ani wirusologom z USA, z Wielkiej Brytanii, Francji, Rosji, a nawet z Chin, osiągnęli psychiatrzy z MSWiA!

Tęgie umysły profesorów i doktorów nauk medycznych z całego świata od ponad roku próbują wymyślić jakieś antidotum przeciwko koronawirusowi i… nic. Co więcej, to ci najbardziej zaawansowani epidemiolodzy twierdzą, że jeszcze nie wiadomo tak do końca czym w istocie jest ten cały koronawirus, aż tu nagle nasz Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji proponuje rehabilitację wszystkim chorym, a także ozdrowieńcom w… szpitalu psychiatrycznym! Oznacza to dwa „epokowe” odkrycia w jednym komunikacie MSWiA.

Otóż po pierwsze, to psychiatrzy z MSWiA już wiedzą, że COVID 19 ma naturę choroby psychicznej, a ponadto mają już lek, który wydobędzie każdego chorego i ozdrowieńca z tej strasznej przypadłości.

Pan Minister nawet już zaproponował ochotnikom na pacjentów szpitala psychiatrycznego wszelką pomoc wybitnych psychiatrów i psychologów z MSWiA! W razie potrzeby można nawet skorzystać z pobytu w szpitalu, gdzie ściany sal chorych są wykładane materacami, aby żaden pacjent nie próbował przebić głową muru niewiedzy o prawdziwej istocie koronawirusa.

Dodatkową atrakcją szpitala psychiatrycznego MSWiA są jeszcze takie izolatki, gdzie klamka jest tylko od zewnętrznej strony, a od wewnątrz, jak ktoś chciałby wyjść, to może sobie co najwyżej zadzwonić na dzwonku, bo w drzwi nie da się zapukać, gdyż też są obłożone miękką wykładziną. Jeśli ktoś oglądał film „C.K. dezerterzy”, to doskonale wie o czym tutaj piszę.

Psychiatrów mamy współcześnie znacznie lepszych niż za czasów austriackich, ale nie mam przekonania, że są aż tak dobrzy, iż potrafią wyleczyć z powikłań koronawirusa. Jest jednak coś pocieszającego, bo Pan Minister dodał w następnym komunikacie, że w tym samym szpitalu psychiatrycznym będą dodatkowo specjaliści kardiolodzy.

Jest to bardzo istotna informacja, bo gdy którykolwiek chory na koronawirusa po rozmowie z psychiatrą dostanie zawału serca, to będzie miał kto go ratować!

Autorstwo: Rajmund Pollak
Źródło: ProKapitalizm.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Murphy 29.04.2021 11:18

    Żart to jakiś, czy może będą tam wsadzać tych co szczepić się nie chcą?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.