Przyspieszona ścieżka imigracyjna dla ofiar trzęsienia ziemi

Opublikowano: 10.02.2023 | Kategorie: Polityka, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1286

Minister ds. Imigracji Sean Fraser zapowiedział, że Kanada może przyspieszyć rozpatrywanie wniosków imigracyjnych od osób ze stref trzęsień ziemi w Turcji i Syrii.

Dwa silne trzęsienia ziemi nawiedziły południowo-zachodnią Turcję i północno-zachodnią Syrię w ciągu kilku godzin w poniedziałek, niszcząc tysiące budynków.

Potwierdzona liczba ofiar śmiertelnych wciąż rośnie i wynosi ponad 19 000 zabitych oraz co najmniej 64 000 rannych. Dziesiątki tysięcy innych jest bezdomnych w środku zimy i walczy o dostęp do żywności, wody i schronienia.

Fraser mówi, że jego departament stara się poszkodowanych wnioskodawców już znajdujących się w kanadyjskim systemie imigracyjnym, aby dowiedzieć się, co jeszcze można zrobić, aby im pomóc.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Źródło: Goniec.net


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.