Przygotowują chemiczne ataki pod fałszywą flagą?

Opublikowano: 13.03.2022 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2816

Podczas stosunkowo krótkiego piątkowego przemówienia na temat wojny rosyjsko-ukraińskiej prezydent Biden wezwał do zakończenia normalnych stosunków handlowych z Rosją, torując drogę dla podwyższenia ceł importowych, i ogłosił zakaz importu rosyjskiej wódki i kawioru. Ale być może najważniejsza część przemówienia miała miejsce, gdy Biden po raz kolejny zapowiedział, że Stany Zjednoczone nie będą bezpośrednio angażować się w konflikt z Rosją, ponieważ taki scenariusz doprowadziłby do III wojny światowej między NATO a Rosją.

„Będziemy nadal stać razem z naszymi sojusznikami w Europie i wysyłać niewątpliwe przesłanie. Będziemy bronić każdego centymetra terytorium NATO z pełną potęgą zjednoczonego i ożywionego NATO” – powiedział Biden po omówieniu niektórych nowych antyrosyjskich sankcji. „Nie będziemy toczyć wojny z Rosją na Ukrainie. Bezpośrednim konflikt między NATO a Rosją jest III wojną światową, której musimy zapobiec” – podkreślił. I w chwili, gdy między Rosją, Ukrainą i Stanami Zjednoczonymi nadal krążą oskarżenia o ataki pod „fałszywą flagą” reporter w grupie prasowej zapytał Bidena jaka będzie odpowiedź USA na wypadek, gdyby Rosja przeprowadziła „atak z użyciem broni chemicznej”.

„Czy USA odpowiedziało by wojskowo jeśli Putin przeprowadzi atak z użyciem broni chemicznej?” – zapytał reporter. Wymiana nastąpiła kilka dni po tym, jak Jen Psaki opublikowała bardzo nietypowy tweet, pisząc: „Wszyscy powinniśmy patrzeć na Rosję czy prawdopodobnie użyje broni chemicznej lub biologicznej na Ukrainie lub stworzy z jej pomocą operację fałszywej flagi”. Odpowiedź Bidena w piątek była niejasna, mówiąc, że nie będzie omawiał konkretnych informacji wywiadowczych, a następnie dodał: „Rosja zapłaci surową cenę, jeśli użyje broni chemicznej”.

Dzień wcześniej, po tym, jak Psaki przestrzegła przed potencjalnym rosyjskim „pretekstem” do ataku chemicznego, powiedziała, że ​​„Prezydent i nasi partnerzy z NATO nie zmienili swojej oceny co do planów wysłania amerykańskich wojsk”.

Na podstawie: Twitter.com [1] [2]
Źródło oryginalne: ZeroHedge.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. Lord Jim 13.03.2022 23:11

  The Associated Press @AP
  Chiny pomagają Rosji rozpowszechniać zapalne i bezpodstawne twierdzenia, że USA finansują laboratoria broni biologicznej na Ukrainie. Stany Zjednoczone obaliły moskiewską teorię spiskową, której niektórzy obawiają się, że może tworzyć podwaliny pod operację pod fałszywą flagą. http://apne.ws/oNHidP5
  4:32 μ.μ. · 11 listopada 2022 r

  odpowiedź Chin:
  Hu Xijin
  @Huxijin_gt.
  Media państwowe w Chinach
  Moskwa przedstawiła dowody na to, że to prawda. Waszyngton zapewnił, że to teoria spiskowa, więc proszę również przedstawić dowody. Teraz amunicją Rosji są dokumenty, a amunicją USA retoryka dyplomatyczna.

 2. Adalb 14.03.2022 00:45

  Obawiam się, że US-raje zdolni są do użycia gdzieś na Ua niewielkich ilości tego co produkowali w laboratoriach w Charkowie, czy Kijowie aby podgrzać wojenny kociołek .

 3. donkey 14.03.2022 11:01

  @Lord Jim
  “4:32 μ.μ. · 11 listopada 2022 r” – u mnie nadal jest marzec 2022.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.