Przygody Niny – 103

Opublikowano: 21.05.2014 | Kategorie: Komiksy, Publikacje WM

Liczba wyświetleń: 2637


Aby powiększyć komiks, kliknij TUTAJ.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. norbo 22.05.2014 16:08

    mocne

  2. norbo 23.05.2014 16:28

    Mocne i logiczne, opinii nie zmieniam. Podpowiem tylko czemu może służyć nauka ludziom inteligentnym: zrozumieniu świata, zrozumieniu systemu, zmianie zastanego ładu – dobra, to może się nie udać ale biedny wykształcony ma przynajmniej szanse (tylko szanse) zrozumienia dlaczego jest biedny i musi pracować 25 godzin na dobę 8 dni w tygodniu aby jakoś przeżyć, niewykształcony prędzej czy później uzna to za stan naturalny albo wolę jakieś boga… Tylko szansa, ulotna nadzieja, ale to może zmienić świat. Jak myślicie dlaczego “wielcy tego świata” tak usilnie dążą do ograniczenia powszechnego dostępu do edukacji, dlaczego coraz częściej słyszymy o “konieczności” wprowadzenia opłat za naukę? Ponieważ wykształcone masy stanowią dla nich zagrożenie, myślenie jest niebezpieczne…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.