„Przewyższymy Boga” – uważa doradca Klausa Schwaba

Opublikowano: 28.07.2022 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1927

„Jedyne rzeczy, jakie stworzył Bóg, są bytami organicznymi. (…) My próbujemy teraz stworzyć istoty nieorganiczne” – powiedział globalista Yuval Noah Harari i człowiek Klausa Schwaba.

Yuval Noah Harari to izraelski profesor na Wydziale Historii Uniwersytetu Hebrajskiego w Jerozolimie, weganin, sodomita i doradca szefa Światowego Forum Ekonomicznego Klausa Schwaba.

W 2012 roku został wybrany do Młodej Izraelskiej Akademii Nauk. W roku 2015 jego książka „Od zwierząt do bogów” została wybrana przez Marka Zuckerberga, założyciela serwisu Facebook, do jego klubu internetowego. Zuckerberg poprosił jego członków, aby przeczytali tę książkę, opisując ją jako „wielką narrację historii ludzkiej cywilizacji”. Harari napisał, że „rolnictwo przemysłowe jest jedną z najgorszych zbrodni w dziejach”.

W maju tego roku globalista spotkał się z premierem Mateuszem Morawieckim. Podczas konferencji w Poznaniu powiedział, że „pandemia” była okazją do kroku milowego w celu wprowadzenia nowego porządku.

W nagraniu opublikowanym w internecie, stanowiącym fragment wywiadu, Yuval Noah Harari mówi: „Jedyne rzeczy, jakie stworzył Bóg, są bytami organicznymi. Te wszystkie drzewa, żyrafy i ludzie to byty organiczne. My próbujemy teraz stworzyć istoty nieorganiczne, nieorganiczne formy życia, jak cyborgi i sztuczna inteligencja. Jeśli nam się uda, a istnieje duża szansa, że tak będzie, wówczas w bardzo krótkim czasie przewyższymy Boga”.

Autorstwo: Michał Waligóra
Na podstawie: Twitter.com, YouTube.com, Wikipedia.org
Źródło: MediaNarodowe.com

25

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. Kruszon 28.07.2022 12:40

  Demon w ciele ludzkim.

 2. agama 28.07.2022 14:08

  Raczej kolejny arogancki głupek w długiej historii upadku aroganckich głupków.

 3. Fenix 29.07.2022 07:36

  Ograniczony z wybujałym ego mówi o ograniczaniu, kontrolowaniu i manipulowaniu ludźmi przez sztuczną inteligencje . Tu chodzi o wysoko rozwiniętą inteligencję , o byciu/e wolnymi i nieograniczonym, a tym jest Bóg.

 4. Jack Ravenno 29.07.2022 11:15

  Worek oślizgłego i śmierdzącego g**na

 5. radical3dom 29.07.2022 11:32

  Zarozumiały pyszałek bez wiedzy i wykształcenia, napisał książkę a inne małpy jego pokroju ją czytają. Smutne.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.