Przewrót wojskowy w Sudanie

Opublikowano: 29.10.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 677

Dr Jędrzej Czerep o przewrocie w Sudanie. Dzień po dokonanym przez wojsko zamachu stanu w Sudanie, w całym kraju znów doszło do masowych demonstracji. Najwyższy rangą sudański generał Abdel Fattah al-Burhan we wtorkowym wystąpieniu bronił przejęcia władzy przez armię twierdząc, że w ten sposób udało się uniknąć wojny domowej. Premier został aresztowany. Nasz gość mówi, że reżim przejął władzę bez większej myśli o przyszłości kraju. Dr Czerep mówi, że większość Sudańczyków nie chce rządów siłowych.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.