Przestępcy będą dostawać kawę i kanapki

Opublikowano: 29.09.2018 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 3367

Miasto Göteborg ma ogromne problemy z przestępczością. Agresywni imigranci czują się tam bezkarni, dokonują rozbojów i handlują narkotykami. Organizacje społeczne i organy ścigania zamierzają rozwiązać ten problem w typowy dla Szwecji sposób – chcą rozdawać przestępcom kawę i kanapki.

Szwecja to stan umysłu. Przypomnijmy, że gdy w zeszłym miesiącu, imigranci podpalili ponad 100 samochodów w południowej części kraju, policja zamiast łapać sprawców i wsadzać ich do więzienia postanowiła… porozmawiać z ich rodzicami. Co więcej, policja zaleciła mieszkańcom, aby w środku nocy wychodzili na ulice i pilnowali swoich samochodów.

To absurdalne zachowanie służb wskazuje, że przestępcy mogą robić co tylko zechcą i nie muszą obawiać się jakichkolwiek konsekwencji. Można byłoby nawet zakwestionować istnienie szwedzkiej policji, skoro ta nie chce lub boi się dokonywać aresztowania i mówi wprost, że mieszkańcy sami powinni pilnować swojej własności.

Wkrótce w Göteborgu ruszy nowa akcja, wspierana przez organizacje społeczne i agencje policyjne, która zasługuje na ośmieszenie. Dokładnie tak jak w przypadku masowych podpaleń, służby nie mają zamiaru zatrzymywać imigrantów, zajmujących się kradzieżami i handlem narkotykami. Zamiast tego, będą im oferować kawę, kanapki i… rozmowę.

W pobliżu centrum handlowego w Göteborgu pojawi się specjalny autobus, w którym pracownicy socjali i służby będą rozmawiać przy kawie z przestępcami z nadzieją, że dobrowolnie przestaną kraść i handlować narkotykami. To nie jest żart – z pomocą kawy i kanapek zamierza się walczyć z kryminalistami.

Każdy kolejny tego typu program nie tylko ośmiesza szwedzkie służby i rząd. Imigranci widzą, że mają do czynienia z pseudopaństwem, które ignoruje lub nagradza przestępców, ale tylko wtedy, gdy dotyczy to przyjezdnych z państw Afryki i Bliskiego Wschodu. Nic więc dziwnego, że obcokrajowcy masowo zjeżdżają się do Szwecji, która już w około 20% składa się z imigrantów.

Autorstwo: John Moll
Na podstawie: Samnytt.se
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. emigrant001 29.09.2018 14:29

    Szwecja to już stan umysłu a nie państwo. Karma za Potop.

  2. Akuku 30.09.2018 04:33

    To ciekawe, jak w naszych czasach słowo “karma” stało się synonimem satysfakcji z czyjegoś niepowodzenia lub nieszczęścia.

    Dziwny jest ten świat 😉

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.