Przesłuchują informatora WikiLeaks

Opublikowano: 17.12.2011 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 491

W USA rozpoczęły się przesłuchania byłego żołnierza Bradleya Manninga, który jest podejrzewany o przekazywanie tajnych depesz portalowi WikiLeaks.

Manning jest przesłuchiwany w siedzibie Agencji Bezpieczeństwa Narodowego w Fort Meade, a cała procedura potrwa kilka dni.

Były amerykański żołnierz usłyszał już kilkadziesiąt zarzutów. Manning jest oskarżany m.in. o to, że jako analityk skopiował i przekazał portalowi WikiLeaks ok. 250 tysięcy tajnych depesz.

Opracowanie: pł
Na podstawie: RMF FM
Źródło: Niezależna.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Il 17.12.2011 10:52

    agencja bezpieczeństwa neokolonialistów garniturowo-krawatowych?
    A jak tam przesłuchania busha oskarżonego o ludobójstwo?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.