Przeraźliwe żniwo „wyszczepiania” sił zbrojnych USA

Opublikowano: 27.01.2022 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 4028

Podczas niezwykle ważnej konferencji zorganizowanej 24 stycznia 2022 r. w Waszyngtonie przez senatora Rona Johnson, wypowiadali się liczni naukowcy i lekarze. Zaprezentowano dokumenty, które wypłynęły z wojskowej bazy danych, pokazujące dewastujące żniwa jakie zbierają tzw. „szczepionki” przeciwko COVID-19.

W pięciogodzinnym panelu dyskusyjnym zatytułowanym „Covid-19: Druga opinia”, wzięli udział m.in. dr Peter McCullough, dr Bret Weinstein, dr Jay Bhattacharya, dr Ryan Cole, dr Harvey Risch, dr George Fareed, dr Pierre Kory, dr Richard Urso, dr Paul Marik, dr Aaron Kheriaty, dr Robert Malone i dr David Wiseman.

Jako jeden z wielu zaproszonych, prawnik Thomas Renz przedstawił podczas dyskusji szczegóły dokumentów pochodzących z wojskowej bazy danych DMED (Defense Medical Epidemiology Database) potwierdzające to, co diagnozują wojskowi lekarze, a o czym jednak nikt w społeczeństwie – ani w armii – nie jest informowany. Wypowiedź prawnika Thomasa Renz zaczyna się na poniższym wideo od czasu nagrania – 4:54:34.

Dane DMED pokazują, że w wyniku (przymusowego) „szczepienia” wszystkich żołnierzy i pracowników cywilnych, wszystkich rodzajów sił zbrojnych Stanów Zjdnoczonych, zanotowano między innymi:

– problemy neurologiczne – wzrost o 1000% (z 82 tys. przypadków rocznie, do 863 tysięcy przypadków w ciągu zaledwie 11 miesięcy roku 2021);

– zatorowość płucną (Pulmonary embolisms) – wzrost o 471%;

– diagnozy chorób nowotworowych – wzrost o 300% (z 38 700 przypadków rocznie, liczonych jako średnia z ostatnich pięciu przedpandemicznych lat, do 114 645 w ciągu 11 miesięcy 2021 roku);

– zapalenie mięśnia sercowego (myocarditis) – wzrost o 296%;

– porażenie Bella – wzrost o 291%;

– niepłodność u kobiet – wzrost o 471%;

– defekty u dzieci urodzonych przez kobiety służące w siłach zbrojnych – wzrost o 156%;

– poronienia – wzrost o 300%.

Biorąc pod uwagę niemal półtoramilionowe siły zbrojne USA, skala problemów neurologicznych występujących u 62% żołnierzy i personelu, jako skutek zastosowania „bezpiecznego” preparatu, jest zatrważająca. Te tzw. „szczepionki” przeciwko COVID-19 są wyjątkowo niebezpieczne i są również wyjątkowo nieskuteczne, gdyż nie chronią dosłownie przed niczym, a wręcz przeciwnie, przyczyniają się do pomnażania chorób: każda osoba „zaszczepiona” jest bardziej narażona na wszelkie infekcje, w tym i te mające pochodzić od „koronawirusa” i rzekomych mutacji. Co zresztą świat obserwuje podczas „fali warianta Omikron”, gdy chorują i umierają głównie osoby „zaszczepione”.

Dane pokazują, że ich „skuteczność” polega jedynie na wzroście zachorowań na całą długą listę różnych chorób. Przypomnijmy, że „skuteczność” tych preparatów, kiedy reklamowano je jako „skuteczne przeciwko Covid-19 w 95%”, wynosiła nie 95% (zastosowano propagandowy wskaźnik RRR), lecz poniżej 1% (prawdziwy wskaźnik ARR). Później, gdy przyznano, że ich „skuteczność zmalała”, co doprowadziło do aplikowania drugiej i kolejnych dawek, ich skuteczność zmalała do ułamka procenta, by przejść do wyników ujemnych oznaczających zwiększoną podatność osób „zaszczepionych” na choroby.

Masowe „wyszczepianie” ludzkości jest największą zbrodnią przeprowadzoną pod pretekstem „ochrony i prewencji medycznej”, a wymuszanie i propagowanie obowiązkowego „szczepienia” sił zbrojnych zabójczym, eksperymentalnym, genetycznym, słabo zbadanym preparatem, w ten sposób niszczącym możliwości obrony kraju, może podlegać tylko jednemu możliwemu wyrokowi: karze śmierci.

Warto zaznaczyć, że senator Ron Johnson zaprosił do udziału w tej konferencji również następujące osoby, które ODMÓWIŁY udziału: dr n. med. Rochelle P. Walensky (dyrektor Ośrodków Kontroli i Prewencji Chorób; dr n. med. Janet Woodcock (p.o. komisarza amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków), dr n. med. Anthony S. Fauci (dyrektor Narodowego Instytutu Alergologii i Chorób Zakaźnych oraz Główny Doradca Medyczny Prezydenta USA), dr Lawrence A. Tabak (diagnosta dysmorfologiczny, p.o. Dyrektora Narodowych Instytutów Zdrowia), Jeffrey D. Zients (koordynator ds. koronawirusa w Białym Domu), dr hab. weterynarii Albert Bourla (przewodniczący i dyrektor generalny firmy Pfizer), dr n. med. Uğur Şahin (Dyrektor Generalny firmy BioNTech), dyplomowany menadżer Stéphane Bancel (dyrektor generalny firmy Moderna Therapeutics), dr n. med. Ashish K. Jha (dziekan Brown University School of Public Health), dr n. med. John R. Raymond sr. (prezes i dyrektor generalny Medical College of Wisconsin), prof. n. med. Jonathan Reiner (dyrektor Laboratoriów Cewnikowania Serca), dr n. med. Scott Gottlieb (były komisarz amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków), dr hab. n. med. Francis S. Collins (były dyrektor National Institutes of Health) i dr Rick Bright (były dyrektor Urzędu ds. Badań i Rozwoju Biomedycznego Postępu). Nie ma wątpliwości, że ŻADNA z tych osób nie zamierza dyskutować na temat bezpieczeństwa i skuteczności „szczepionek”.

Źródło: Bibula.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. Raptor 27.01.2022 16:06

  #ŚmiejemySię przez łzy…

 2. Dandi1981 27.01.2022 17:36

  Ponoc idzie sie z tego wyleczyc z tych szczepionek zazywajac cynk i ziola.

 3. Cami 27.01.2022 23:49

  @dandi…
  brac cos dowbrowolnie i sie z tego potem leczyc?
  tak sie zastanawiam jak dlugo ci szczypani beda szli jeszcze w zaparte zeby durni z siebie nie zrobic na jakich juz wychodza – wstyd to rzecz ludzka i chyba im szybciej tym lepiej 🙂

 4. Murphy 01.02.2022 09:41

  @Dandi1981: Cynkiem i ziołami możesz się wyleczyć z choroby “dawidowej”. O ile szczypawka przeprogramuje już ciało do produkcji białka kolca to już jest pozamiatane. Nikt nie wie czy wogóle kiedyś ciało przestanie produkować to białko, które samo w sobie jest silnie toksyczne. U osób poddanych autopsji znaleziono je w każdym miejscu w ciele.

 5. rici 01.02.2022 12:04

  Na bialko kolczaste dobra jest herbata i igiel sosny, dobry jest rowniez korzen z mlecza. Badania nad tymi specyfikami zostaly utajnione w 1916 roku, gdy sie okazalo ze sa bardzo skuteczne.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.