Przepraszają za słowa, że tylko kobiety rodzą dzieci

Opublikowano: 04.03.2023 | Kategorie: Seks i płeć, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2560

Klub koszykarski Toronto Raptors z Kanady przeprasza za wideo, które opublikowano z okazji rozpoczęcia Miesiąca Historii Kobiet.

„Jesteśmy organizacją, która szczyci się robieniem właściwych rzeczy, jeśli chodzi o integrację i reprezentację, i wczoraj popełniliśmy błąd” – wyjaśnił rzecznik Raptors w oświadczeniu.

Na początku tego tygodnia, Raptors opublikowali film poświęcony Miesiącowi Historii Kobiet, ale szybko go usunęli. Film, o którym mowa, prezentował wypowiedzi 24-letniego Malachiego Flynna, 23-letniego Precious Achiuwy i 21-letniego debiutanta roku Scottiego Barnesa. Każdy z nich udzielił krótkiej, jednozdaniowej odpowiedzi na pytanie, dlaczego „dziewczyny rządzą światem” — co było ukłonem w stronę Hitu Beyonce pt. „Run the World (Girls)”.

Flynn otwiera wideo, mówiąc, że kobiety „są jedynymi, które mogą rodzić dzieci”. Opierając się na odpowiedzi swojego kolegi z drużyny, Achiuwa powiedział, że kobiety rządzą światem, ponieważ „rodzą nas wszystkich”. Barnes dodał „wszystkie kobiety są wspaniałe, ponieważ są królowymi”.

W czwartek organizacja Raptors przeprosiła za usunięte wideo.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Źródło: Goniec.net


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. Krisnow 04.03.2023 12:58

  HAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHA
  Amerykańce to jednak idioci!!!
  Faceci rodzą strasznie dużo dzieci, szczególnie jak 2 panów bardzo się kocha, wtedy rodzą najwięcej 😉
  HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

 2. replikant3d 04.03.2023 18:09

  ,,Krisnow,, Nie będzie ci do śmiechu jak to dojdzie do nas…

 3. Aaron Schwarzkopf 04.03.2023 19:35

  replikant3d – “Robalofagia” doszła, to i to też dojdzie. Odgórne instrukcje obowiązują wszystkich. Bo jak nie, to wam małe trzęsienie ziemi urządzimy…albo i nie takie małe…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.