Przepowiednia o śmierci Putina

Opublikowano: 08.06.2022 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 715

Jej kontekst jest ciekawszy od same treści przepowiedni. Krzysztof Ator Woźniak w podserii teorii spiskowych.

2

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Quasar 08.06.2022 23:07

    Znam dużo ciekawszą “teorię”, która podobno jest faktem, że prawdziwy Putin został aresztowany, i przebywa “pod kluczem” od 2010 roku, a to co jest teraz, tak jak papież Franciszek, Biden, Obama, królowa Elżbieta II, i cała reszta kanalii to albo aktorzy w maskach, albo inne sztuczki i tricki telewizyjne i filmowe, jak z pierwszym lądowaniem na księżycu… ha ha ha

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.