Przepowiednia o epidemii koronawirusa z 2008 r.

Opublikowano: 20.04.2020 | Kategorie: Paranauka, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 984

Niemal od początku pandemii koronawirusa, internet został przesączony rozmaitymi przepowiedniami i predykcjami odnośnie trwającego kryzysi. O koronawirusie miał mówić Nostradamus, Baba Vanga czy też ojciec Czesław Klimuszko. Sęk w tym, podczas gdy ich przepowiednie były dość ogólne i łatwo można je było przypisać nadinterpretacji, predykcja niejakiej Sylvii Brown która zyskała sobie zainteresowanie internautów, jest przerażająco dokładna.

Sylvia Brown, to amerykańska pisarka, medium i hipnoterapeutka, która nie różniła się wiele od innych jasnowidzów. W trakcie swojego życia poczyniła wiele przewidywań i podczas gdy niektóre z nich się sprawdziły, wiele pozostaje nie spełnionych. Wśród jej proroctw znajduje się jednak jeden niesamowicie dokładny opis, który niemal w 100% opisuje trwającą obecnie pandemię oraz daje nam nawet prognozy na przyszłość.

Oto treść wspomnianej przepowiedni: „W 2020 roku, poważna choroba przypominająca zapalenie płuc rozprzestrzeni się na całym świecie, atakując płuca i oskrzela i opierając się wszystkim znanym metodom leczenia. Bardziej zaskakujący niż sama choroba, jest jednak fakt, że nagle zniknie ona tak szybko, jak się pojawiła, ale zaatakuje ponownie dziesięć lat później, po czym zniknie całkowicie”.

Powyższa przepowiednia pochodzi z książki autorstwa Sylvii Brown pt. „End of Days: Predictions and Prophecies about the End of the World” opublikowanej – UWAGA – w 2008 roku. Nie ma co ukrywać, tak dokładny opis trwającej obecnie sytuacji ma prawo, a wręcz powinien zastanawiać. Czy jest to jednak prawdziwa przepowiednia czy też niesamowity zbieg okoliczności?

Browne zmarła jeszcze w 2013 roku lecz przed 2020 rokiem, nie była szczególnie popularna. Dopiero ta przepowiednia jej autorstwa spowodowała wzrost zainteresowania jej osobą. Podczas swojej kariery jako medium nie wyróżniała się ona szczególnie wysoką poprawnością przepowiedni. Część z nich była rzeczywiście zgodna z prawdą, lecz równie wiele predykcji jej autorstwa okazywało się bezużyteczne. Czy zatem możemy uznać, że jest to jedna z jej udanych predykcji? Czy też że jest to ślepy strzał o niesamowitej skali?

Autorstwo: M@tis
Źródło: InneMedium.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. Cosmo 20.04.2020 14:23

    Chyba już wszystkie możliwe scenariusze zostały napisane, czy to przez jasnowidzów czy futurystów. Wystarczyło się dokopać do odpowiedniego. Ostatecznie przecież żadna przepowiednia nie daje odpowiedzi jak zatrzymać zbliżający się “kataklizm” a nawet gdyby, to kto w to uwierzy i zastosuje się?

  2. Szwęda 20.04.2020 18:00

    Już od wielu lat niemal każdy pseudointeligent albo dowolny szarlatan może wydawać swoje wypociny jak ma trochę szmalu! A nawet jak nie ma to może w niewielkim nakładzie drukować na laserówkach, publikować w internecie itd. Robi to zapewne tak mnoga ilość tych samorodnych pisarzy, że z samego rachunku prawdopodobieństwa wynika pewnie dużo trafnych przypadkowych przepowiedni.

  3. Dandi1981 21.04.2020 08:02

    Wystarczy troche pomyslec i dojdzie sie do wniosku ze choroby jak zapalenie pluc triufuja zima slabna latem wiec nawrot bedzie zima a nie za 10 lat i nie trzeba byc jasnowidzem.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.